Związek dwóch osób – naprawdę niezwykła sprawa

Związek dwóch osób to nie lada wyzwanie. No tak, powiedzmy to otwarcie. Przychodzimy na świat zupełnie sami, i poza niemowlęctwem, gdzie śpimy blisko rodziców, kolejne lata śpimy sami, budzimy się sami i sami coraz częściej musimy sobie radzić z kłopotami. Wiadomo, że są rodzice, którzy pomagają, jest rodzeństwo i koledzy, jednakowoż z żadnych z nich nie mamy tak silnego związku, jak z naszym partnerem. To naprawdę niezwykła sprawa, szczególnie, że nie jesteśmy ze sobą tylko dla potomstwa, lecz dla wielu innych spraw.

modelka w bieliźnie

Autor: Alejandro Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Przeważnie zaczyna się od seksu i fascynacji. Tak zwana romantyczna miłość (lub jak kto woli 'od pierwszego wejrzenia’) pojawia się w naszym życiu nagle i strasznie nas nęci. Chcemy więcej i więcej, fascynacja wypełnia nasze ciało, nasze zaczyna bić mocniej, pragniemy tej drugiej osoby więcej i więcej. () Później jednakże przychodzi chwila próby, po paru miesiącach bowiem kończy się ta 'filmowa’ miłość, pojawia się prawdziwe życie. To jest ta chwila, gdy miłość romantyczną zastępuje prawdziwy związek, jakby to określić, z krwi i kości. Niektórzy zamieszkują razem, i albo im to odpowiada, albo całkowicie się zawodzą na swoim partnerze.

Wiele rzeczy może nagle się pojawić na waszej wspólnej drodze. Naturalnych, jak nasze charaktery, które już po prostu są, jakie są i trudno je zmienić. Przez pierwsze miesiące nie dostrzegaliśmy swoich negatywów, a teraz wychodzą jak z puszki pandory – jest wszystko, co nas denerwuje w tym drugim człowieku. Być może, są to negatywy, które sami posiadamy, gdyż według jednej z teorii wiążemy się z człowiekiem o psychologicznej energii podobnej do naszej…

Budowa naszej strony niezwykle Ci się spodobała? Raduje nas to. Zatem zapewne chcesz przelogować się do kolejnej strony? Proszę, dowiedz się i sprawdź (http://eksprespozyczka.pl/roznice-miedzy-kredytem-a-pozyczka-wyjasniamy/) jak to zrobić.

Są to jednak sprawy zwyczajne, dlatego, że jeśli kochamy drugą osobę to należy go zaakceptować takim jakim jest. Wychodzą też inne problemy, powiedzmy natury estetycznej. Dopiero wtedy zauważamy, jakim jest on brudasem, albo ona brudaską.

Wydaje się, że większy problem w tej materii mają faceci. Wcześniejsze spotkania z dziewczyną to na mieście, nie widzieli się wcześniej w domu, nie widzieli swoich przygotowań. Kupił jej na przykład piękna bieliznę na prezent, którą następnie mu zaprezentowała. A bielizna jako upominek to prawdziwie odpowiedni pomysł. Pięknie! A aktualnie, wstajemy razem, słyszymy siebie w różnorodnych prywatnych sytuacjach dnia codziennego, coś nam się wymsknie niekulturalnego, mamy swoje estetyczne wady, jak mlaskanie, które zaczynają irytować. Pamiętajcie, nie panikujcie. To, że łączymy się w pary jest niesamowite, ale nikt nie powiedział, iż będzie w takim związku łatwo. Najkorzystniej podejść do tego spokojnie, bez wyrzutów i nadmiernych oczekiwań. Najlepiej poznać naszego partnera lepiej zanim razem zamieszkamy.