Archiwum: zapach

zapach

Jak urządzić sypialnię?

Są ludzie, którzy dopiero co podnieśli się z łóżka, a już pragną do niego położyć się z powrotem. Uwielbiamy spać, a co niektórzy najchętniej spędziliby w łóżku cały dzień. Niestety, okrutna rzeczywistość nie zezwala nam na to, stąd też, niestety, musimy się codziennie rano żegnać z naszym ukochanym przedmiotem. Za to potem, po pracowitym dniu, z ogromną radością rzucamy się na wygodne łóżko.

(więcej…)

Miły aromat w mieszkaniu okazuje się bardzo ważny, postaraj się o odpowiednie dodatki do jego rozprowadzania

Ładny zapach panujący w domu posiada ogromne znaczenie dla nastroju spędzających czas w pomieszczeniach osób. Dzięki niemu wnętrza zdają się jeszcze przyjemniejsze i świeższe. Jednocześnie przy pomocą fajnego zapachu dobywającego się z podgrzewacza lub świeczki zapachowej, można wprowadzić się w doskonały humor, jak też wpłynąć na własne zdrowie.
(więcej…)

Polecamy terapię zapachową we własnym domu

Na przyjemną atmosferę w domu składa się całe mnóstwo czynników. W pierwszej kolejności tworzymy nastrój poprzez umeblowanie. Właściwie dopasowane meble i różnego typu dodatki to jednak nie wszystko w tej kwestii. Pamiętajmy, że wielkie znaczenie mają też kolory. Przed tym, jak rozpoczniemy aranżować nasze mieszkanie, powinniśmy zapoznać się z mową kolorów. Każda barwa posiada odmienny charakter. Często przy pomocy różnych kolorów możemy wizualnie zmieniać rozmiar wnętrza.

(więcej…)

W jaki sposób zaplanować sypialnię?

Są wśród nas tacy, którzy ledwo co podnieśli się z łóżka, a już chcą do niego wrócić. Uwielbiamy spać, a co niektórzy najlepiej spędziliby w łóżku okrągły dzień. Niestety, szara rzeczywistość nie pozwala nam na to, dlatego, chcąc nie chcąc, trzeba się każdego ranka żegnać z naszym ukochanym meblem. Za to później, po męczącym dniu, z ogromną przyjemnością padamy na wygodne łóżko.

(więcej…)

Mamy do dyspozycji przynoszący dobre rezultaty klucz – ozonowanie, służące poprawie jakości powietrza wewnątrz samochodu

Ozon, określany jest aktywnym tlenem. To gaz, którego molekuła posiada 3 atomy pierwiastka-tlenu, zamiast dwóch, tak jak tlen, którym naturalnie oddychamy. Ozon występuje naturalnie w środowisku, ujawniając się na skutek uderzeń pioruna w czasie burzy. De facto, świeży, czysty, zapach, który czujemy po burzy, jest skutkiem działania ozonu. Często jednak, mówimy o ozonie w kontekście warstwy ozonowej, która otacza naszą planetę powyżej atmosfery ziemskiej i zabezpiecza nas przed niekorzystnym promieniowaniem UV.

(więcej…)

świeczki dekoracyjne pałeczki aromatyczne

Trudno sobie wyobrazić niezwykły wieczór bez migotliwego światła świeczek, bądź odprężającą kąpiel bez jej aromatu. W sklepach jest okazały asortyment kształtów, kolorów, wielkości i wersji świec. Świeczki ozdobne gustowne, bądź o dowcipnych układach są doskonałym pomysłem na upominek dla każdego. Dzięki olejkom zapachowym mogą być nie tylko dekoracją, lecz też namiastką aromaterapii. Świece ozdobne pozwalają się fajnie zrelaksować po wyczerpującym dniu, wykreować romantyczną aurę, uwydatnić stylową formę posiłku, czy subtelnie oświetlić pomieszczenie.
(więcej…)

Smaczne i pięknie podane posiłki czyli jaka jest rola sztućców w tym, żeby obiad rzeczywiście wyjątkowo smakował.

To prawda, że człowiek je oczami. Dla poprawy apetytu ważny jest nie tylko smakowity zapach. Tak samo istotny, a może wręcz ważniejszy jest sposób podania. Posiłek, choćby nie wiem jak smakowity, nie będzie zachęcał do jedzenia, jeżeli będzie zaserwowany niechlujnie. Znaczenie mają nie tylko apetyczne kompozycje składników czy sposób ich rozmieszczenia, ale także talerze czy sztućce, z których korzysta się przy tej okazji.

(więcej…)

Poszukujesz prezentu dla mężczyzny? Podaruj mu perfumy

Przy okazji świąt lub imienin naszego taty, brata bądź partnera, za każdym razem namyślamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcielibyśmy wręczać kolejnego krawata, kubka czy śmiesznej koszulki, gdyż to nieoryginalne upominki, jakich nie możesz ponownie podarować bliskiej ci osobie. Szukasz czegoś wyjątkowego, a tym nieprzeciętnym podarunkiem mogą być perfumy. Jeżeli dotychczas bałaś się wybierać zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, powinnaś pozbyć się tych niepokojów, ponieważ to wcale nie tak trudne zadanie, jak sądziłaś.

(więcej…)

Które kosmetyki wybrać? – antyperspiranty oraz cienie do makijażu oczu.

Kiedy rozmyślamy o tym, żeby fajnie wyglądać, musimy po pierwsze pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Należy najpierw się po prostu umyć, bo jedynie wspaniałe perfumy nie okażą się wystarczające. Jednak każdy z nas wie, że mimo, iż się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Z tego powodu tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy może wyszukać coś dla siebie.

(więcej…)

Świeczki Kringle Candle – odpowiednie do każdego typu wnętrza.

Początki przedsiębiorstwa Kringle Candle sięgają 2009 r. Linia zapachowych świeczek Kringle Candle łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Produkty te zaprojektowane zostały, by pasowały do każdego typu wystroju. Woń świec została stworzona we współpracy z najlepszymi perfumiarzami, którzy wybrali gamę realistycznych zapachów do świec Kringle. Białe świeczki pasują do każdego pomieszczenia. Palą się również idealnym, jasnym płomieniem, ponieważ wytwarzane są całkowicie z naturalnego, pochodzącego z USA oleju parafinowego. To najlepiej spalający się wosk, który gwarantuje najjaśniej palące się świece.

(więcej…)

Spośród produktów yankee candle wyszukamy wonne pałeczki zapachowe idealne do domu

Aromatyczne świeczki lub odświeżacze powietrza są obecne niemalże w każdym domu, natomiast regały sklepowe naginają się pod ich liczbą. Posegregowane są według nut zapachowych, rodzajów, oraz przeznaczenia, aby prościej było wydobyć najpotrzebniejszy. Obecnie pokazuje się coraz więcej ekologicznych produktów i to również zauważa się odnośnie odświeżaczy, bo potrafimy wypatrzyć te o najmniejszej ilości substancji drażniących bądź o niezwykle małym składzie. To też dotyczy świeczek, zwłaszcza parafinowych, jakie według fachowców mają niekorzystny wpływ na zdrowie.

(więcej…)

Sztuczne kwiatki to doskonała ozdoba do domu

Są połączeniem komfortu, rozwoju technologicznego i poczucia estetyki oraz oczywiście szczerych intencji. Sztuczne kwiaty zdobią nasze biura ogródki, w wielu przypadkach do złudzenia przypominając prawdziwe rośliny. Na brak możliwości wyboru sztucznej roślinności nie powinniśmy narzekać. W samych kwiaciarniach wybieramy między bukietami nylonowymi, lateksowymi czy papierowymi. Gros sztucznych kwiatów stanowią jednak przykłady poliestrowe. Panie kwiaciarki uznają kwiaty z tworzyw sztucznych za relatywnie trwałe, ładne i niedrogie. To dzięki tym czynnikom są one niezmiernie popularne wśród kupujących.

(więcej…)