Zabawy na wieczór panieński

Kiedy dociera do nas informacja, że nasza znajoma ma zostać żoną cieszymy się, bo to przecież radosny czas w życiu danej osoby. Czujemy radość, bo na pewno zostaniemy zaproszone na ślub i wesele, ale też przed tym będziemy na wieczorze panieńskim. To faktycznie super impreza, jeśli świadkowa będzie naprawdę bardzo dobrze znała przyszłą pannę młodą.

Wieczór panieński

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jest całe mnóstwo opcji na zorganizowanie takiego wieczoru, ale bez względu na to czy wybierzemy spokojny piknik za miastem czy wybierzemy się na imprezę w lokalu zawsze powinny być przygotowane jakieś zabawy na wieczór panieński. Możemy wybrać gotowe gry, które wystarczy zamówić przez Internet, ale możemy też wziąć pod uwagę to, by przygotować coś samodzielnie. Można zrobić quiz z pytaniami, na które wcześniej odpowie przyszły pan młody, sprawdzimy czy przyszła żona myśli podobnie jak jej wybranek.

To niesamowicie fajna zabawa. Oczywiście to tylko pomysł, a tych jest bardzo dużo. Można pokazywać zdjęcia z częściami ciała różnych osób i panna młoda będzie musiała wskazać na te, które należą do jej mężczyzny. Takie zabawy są idealne, kiedy spędzamy wieczór panieński w mieszkaniu, gdy wyruszamy do klubu powinnyśmy zrobić inny zestaw zadań. Przykładowo możemy powiedzieć, by panna młoda zatańczyła w kółku z sześcioma mężczyznami wodka na wesele żeby zawiązała któremuś krawat i również z nim zatańczyła. Dodatkowo, żeby narysowała szminką na koszuli któregoś chłopaka serduszko lub odcisnęła swoje usta.

Szalony wieczór panieński
Jeżeli uwielbiamy się dobrze bawić, to na pewno wieczór panieński będzie dla nas świetną sprawą. Gorzej, gdy nie lubimy za bardzo tańczyć i imprezować, wtedy najlepiej żeby wszystko, czyli impreza pod nazwą wieczór panieński, odbywała się w mieszkaniu. A tu bardzo dużo zależy od przyszłej świadkowej. To ona organizuje całą imprezę, jeśli nie do końca mamy świadomość, jak ma się odbywać wieczór panieński przyszłej małżonki to najlepiej z nią to przegadać, by potem nie było nieporozumień.

Dobrze wymyślić zabawy na wieczór panieński by było rzeczywiście fajnie dla przyszłej żony. Oczywiście reszta pań również ma się fajnie bawić, ale najważniejsze jest by to narzeczona najlepiej się bawiła. Jeśli uwielbia szaleć na dyskotekach, to warto zabrać ją do klubu, a jeżeli nie to można postawić na jakąś sesję zdjęciową albo na spokojny wieczór z lampką wina.