Wyposażenie męskiej szafy a więc męska moda na co dzień

Co dzień na ulicach mijasz setki facetów. Część z nich przyodziana jest całkowicie od czapy, a część po prostu zachwyca – przyciąga spojrzenia nie wyłącznie pań, ale także mężczyzn.

Pewnie wielokrotnie zastanawiałeś się jak się to dzieje? Metodą na rozwiązanie owej zagadki może być poprawne skompletowanie swej szafy! Pośród elementów garderoby nie ma ważnych a także mniej ważnych. Wszystko jest ważne, jednak poniektóre składniki są kluczowe. Te newralgiczne składniki to odpowiednio dobrane buciki, spodnie jak też tak zwana „góra”, zatem koszula, sweter oraz marynarka.

męskie ubrania

Źródło: pixabay

Wychodzi na to, iż istotne jest wszystko.

Obecnie obejrzyj także (https://www.tdruk.pl/bluzy/bluzy-rozpinane) ten tekst, który jest niesamowicie zajmujący. Wykonaj to już w tej chwili! Przekonasz się, że faktycznie należy to zrobić!

Tak jest, z tą różnicą, iż najistotniejsze jest, żeby poszczególne „podzespoły” naszego kostiumu „wywodziły” się z jednego stylu. O co idzie? O to, ażeby nie zestawiać sportowych bucików z garniturowymi spodniami i T shirt 4XL . Ważne jest, żeby trzymać się jednego stylu – potencjalne kompozycje dopuszczalne są tylko w kwestiach barw i dodatków – i tutaj też bez przesadnej ekstrawagancji.

Powinniśmy o tym pamiętać, dlatego że kompozycja idealna to ubiór w jednym stylu – gustowne buty, spodnie w kant bądź modne dżinsy, 7xl shirt (unikalne 7xl shirt) lub koszula idealnie przylegająca do ciała plus marynarka. Podobne zestawienie świetnie sprawdza się na wieczorne eskapady bądź do pracy, pod warunkiem, że nie obowiązują w tym miejscu uniformy. Wypróbowanym rozwiązaniem będą także swetry pod marynarkę.

Uczyńmy sobie selekcję. Albowiem w jednym stylu nie będziemy wszędzie chodzić, warto wyposażyć się w parę par bucików – trzy w zupełności nam wystarczą: jedne sportowe do spacerowania na co dzień, drugie casualowe do jeansów i trzecie – stylowe. Oczywiście, jeżeli jesteśmy skazani na częste zużywanie danego typu obuwia – można kupić go więcej.

mężczyzna w swetrze

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Odnośnie spodni – każdy facet musi mieć choć jedną parę ogromnie praktycznych jeansów, które po stosownym zestawieniu z resztą konfekcji pozwolą nam „wejść” niemal wszędzie. Niezbędne będą także czarne spodnie. Tenże odcień, szczególnie w okresie zimowo-jesiennym, jest najmodniejszy. Dodaje nam wdzięku, elegancji i wyszczupla. Przydadzą nam się też spodnie w kant – nie każdego dnia chodzi się na egzaminy bądź imieniny cioci, lecz gdy trzeba to zrobić, powinno wyglądać się niezmiernie szykownie.