Wyjątkowe i efektywne druki na płótnie doskonałym rozwiązaniem na prezent!

Fotografika poszła o krok naprzód i oferuje nam niecodzienną propozycję w postaci fotografii na płótnie. Cóż to takiego? Mianowicie jest to sposobność przeniesienia fotografii na płótno albo inny materiał pozostawiając przy tym bardzo dobrą jakość. Jest to doskonały pomysł na zatrzymanie momentu i na niebanalny podarunek dla ukochanej osoby.

druk na płótnie

Autor: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood’
Źródło: http://www.flickr.com

Druk na płótnie jest niecodziennym obrazem i do jego stworzenia wykorzystuje się fachowe drukarki, jakie posiadają olbrzymią gamę barw. Rzecz jasna samo płótno które jest stosowane jest odpowiedniej jakość, tak by efekt końcowy był imponujący. Niektórzy zadrukowują boki obrazów, aby nie trzeba było używać dodatkowo opraw. Ma to za zadanie nie tylko zaoszczędzenie, ale i nadanie szczególnego charakteru. Zdarza się, że na prośbę zainteresowanego, firmy zajmujące się drukiem obrazów zadrukowują boki w dowolnym odcieniu, co stwarza złudzenie obramowania.

Każdego dnia bądź na czasie (https://www.zleceniomat.pl/malowanie-sufitu) w takich tematach, które Cię ciekawią. Jeżeli szukasz uzupełniających treści, kliknij w poniższy link, a pod nim czeka na Ciebie wiele współczesnych artykułów z owego tematu.

Dzięki zastosowaniu specyficznych tworzyw, taki wydruk nie płowieje oraz na dodatek jest zabezpieczony przed wodą i wilgocią dzięki użyciu lakieru na całej płaszczyźnie druku. Dlatego kolory są bardziej nasycone i świetnie się prezentują. Dodatkowo stosowne nałożenie płótna gwarantuje gładką powierzchnię, która prezentuje się świetnie przez długi czas.

Trend na druk na płótnie przyszedł z zagranicy a firmy, które specjalizują się w tej branży proponują wiele rozwiązań, tak aby każdy mógł wybrać coś zgodnie z własnym gustem. Standardem jest, iż zdjęcie, które wykonamy może być wydrukowane i przeniesione na materiał. Konieczne jest, aby fotografia miała konkretną rozdzielczość oraz wymiary. Tylko tak będzie dobrze prezentowała się w ostatecznej postaci. Ciekawostką jest pojawienie się takich druków, jako prezenty na komuniach i chrzcinach tym szczególniej, że po zrobieniu są one praktycznie gotowe do zawieszenia. Jest to ciekawy prezent oraz świetna pamiątka dla malucha!

drukowane na płótnie

Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com

Cena tych druków różni się i zależy od rozmiaru i wykorzystanych tworzyw. Aktualnie przedsiębiorstwa zajmują się też obróbką cyfrową zdjęć, więc nie będzie kłopotu, aby podrasować kontrast lub balans bieli na zdjęciu, które chcemy wydrukować. Oczywiście taka usługa znajduje się już w standardowej ofercie wielu firm, przy czym uzupełniana jest szybką przesyłką na adres kupującego.