Archiwum: WC

WC

Jak zaaranżować łazienkę, żeby dobrze spełniała swoją rolę? Co jest będzie tu istotne?

Łazienka może być nie tylko miejscem, w jakim znajduje się umywalka oraz wanna lub też prysznic. Trzeba uruchomić własną fantazje, a przez to można wykreować odpowiedni salon urody, który będzie nam się podobać, a na pewno oczaruje gości. Na jakie natomiast kwestie trzeba zwracać uwagę, aby wszystko zostało bardzo dobrze dobrane, a meble do łazienki rzeczywiście dobrze dopasowane?

(więcej…)

W jaki sposób się przygotować do wyremontowania łazienki, jak odpowiednio rozplanować wnętrze tego pomieszczenia.

Łazienka to najtrudniejsze i najbardziej kosztowne do urządzenia pomieszczenie w domu, mimo że będzie zajmować najmniej powierzchni. Jednak jej całkowity remont wiąże się z paroma dniami prac i wydatkami przynajmniej kilkunastu tysięcy złotych. Dużą część kosztów będzie zajmowała robocizna, szczególnie jeśli na początku niezbędne będzie pozbycie się starych płytek, także nowe płytki będą kosztować okrągłą sumę. Do tego dochodzi montaż instalacji, kupno WC, umywalki i wanny, a także wszystkich koniecznych akcesoriów.

(więcej…)

Jak powinna wyglądać komfortowa łazienka? Jakie muszą być niej konieczne elementy? Czy wystrój łazienki dużo kosztuje?

Łazienka jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w każdym mieszkaniu, dlatego warto wyposażyć ją funkcjonalnie. Z łazienki korzystamy kilkakrotnie w ciągu dnia, chociaż nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Jest to pomieszczenie w którym myjemy się, czyścimy ubrania, układamy fryzurę, malujemy sięwykonujemy makijaż a czasem suszymy również wyprane ubrania.

(więcej…)

Jak uzyskać wygląd prawdziwego drewna, nieco oszukując?

Od paru lat cena materiałów wykonanych z drewna dosyć znacząco urosła, w głównej mierze wskutek namnażających się przepisów dotyczących ścinki drzew. Co zatem zrobić, aby zaoszczędzić oraz jednocześnie otrzymać zadowalający efekt w mieszkaniu?
Estetyka przy wykańczaniu mieszkania jest niezwykle ważne, można uznać, iż WCześniejsze fazy budowy możemy wykonać bardziej niedbale, natomiast jeżeli nie wykończymy pokojów starannie to włożony wysiłek pójdzie na marne.

(więcej…)