W jakich ubraniach najkorzystniej wygląda kobieta, która ma figurę typu klepsydra?

Moda chociaż jest stworzona dla każdego, rządzi się ona swymi prawami. W zależności od wzorów, kolorów oraz fasonów w większym stopniu pasują albo mniej do różnych typów sylwetki.

ozdoba

Autor: Biuro prasowe „Every Nature”
Źródło: Biuro prasowe „Every Nature”
Odpowiednio wybrane elementy garderoby, mogłyby podkreślać zalety figury i ukrywać to, czego nie chcielibyśmy eksponować.

Osoby szczupłe są niezwykle wielokrotnie pomijane w określaniu kłopotów z odpowiednim doborem ubrania. Utrzymuje się przekonanie, że osoby szczupłe we wszystkim wyglądają prawidłowo. Niestety nie w każdym przypadku to jest prawda. Poszukiwanie ładnie prezentującej się odzieży i odzieży dopasowanej, niezwykle wielokrotnie jest dla tego typu osób realnym wyzwaniem. Te trudności bardzo często tyczą się zmian w proporcji sylwetki. Może wystąpić wąska talia oraz równocześnie może być dodana objętość pewnym częściom ciała dla przykładu biodrem albo biustowi. Wtedy sprawdzą się znakomicie ubrania wzorzyste, usztywnienie i dodatkowe warstwy. sukienka o kroju trapezowym w poprzeczne pasy z dekoltem kopertowym oraz usztywnieniem, niezwykle prawidłowo wyeksponuje sylwetkę.
Figura typu klepsydra jest to w najwyższym stopniu seksowna figura, która eksponuje krągłe kształty bioder oraz biust. Ukazuje także wcięcie w pasie. Zalety figury typu klepsydra uwydatniają dopasowane spódnice. Są to spódnice ołówkowe z podwyższonym stanem lub spódnice mini.

Czy masz ochotę na następne równie zajmujące wpisy? Jeśli tak, to śpieszymy Cię poinformować – naciśnij i sprawdź (http://rarist.pl/nowe-zegarki/najnowsze-produkty/seiko.html) tu o wiele więcej.

Dopasowane jeansy albo spodnie z szerszą nogawką również znakomicie zaznaczą kobiece kształty. Mogą to być wersje z podwyższonym stanem i dekoracyjnymi guzikami. Mogą być również jeansy typowe. Należałoby także wyeksponować górne partie figury po nałożeniu dopasowanych bluzek, wzorów hiszpańskich, krótszych topów oraz ubrań z dekoltem w formie łódki lub literki V.

Sylwetka typu gruszka, to masywne biodra i uda. Panie, które chcą zamaskować obfite kształty w biodrach i udach wybrać powinny delikatnie rozszerzane spódnice, które posiadają długość za kolano. Wydłużą one postawę oraz zrównoważą nogi oraz szerszą górną część.