Jak ubierać się, żeby wyglądać szczuplej

Która z nas nie pragnęłaby odebrać sobie paru niepotrzebnych kilogramów bez większego wysiłku? Oto parę nieskomplikowanych sztuczek, które bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym kobiecym kształtom troszkę nadmiaru. Kobiety ubóstwiają torebeczki, do ich kupna nie trzeba żadnej z nas namawiać. O ile jednakże pożądamy wyglądać szczuplej, musimy przestawić się na duże torebki.

Mokasyny

Autor: DEICHMANN
Źródło: DEICHMANN
To prosty trik, jaki polega na odwróceniu uwagi gabarytami torebki od większych bioder czy krągłego brzuszka. Działa tu zasada kontrastu. Pasy, ale jakie? Z całą pewnością w pionie. Poziome dają efekt wprost przeciwny od oczekiwanego. Optycznie wydajemy się szerszymi wraz z kierunkiem biegu kresek. Co więcej lepszy wynik zapewniają paski szersze niż wąskie.

Odcienie ciemne dają odczucie większej smukłości, z kolei odcienie jasne – pogrubiają. Ciekawym połączeniem będą sukienki ewentualnie bluzki w zestawie dwóch barw – czarnym i białym. Biały w środku, zaś w linii talii ciemny. Daje to wizualne zwężenie. To pomysł dla kobiet, jakie chciałyby wizualnie zwęzić swą talię. Dla pań narzekających na nadmiernie szerokie biodra rekomenduje się spódnice o niedużym stanie oraz rozkloszowane na wzór litery A.

Spodnie z kantem też wysmuklają sylwetkę. Do rurek natomiast rekomenduje się mokasyny na obcasie – mokasyny dla kobiet.

Jeżeli masz ochotę przeczytać więcej wiadomości na opisywany w tym tekście temat, to zobacz tu śmiało uzupełniające informacje.

Duże biodra będą znakomicie się komponować również ze spodniami. Tu bardzo dobrym rozwiązaniem będą spodnie biodrówki. Do tego wspaniale komponują się koszule nie wykraczające poza stan spodni, w taki sposób aby widoczny był pasek.

Dla pań, jakie gromadzą więcej tłuszczyku w okolicy tułowia, idealnym wyborem będą długie bluzeczki obwiązane w pasie szerokim paskiem. Wspaniale odwróci uwagę od wypukłości w tymże miejscu oraz dodatkowo zawęzi wizualnie niezarysowaną talię.

Obfity biust również może być nieszczęściem. Damy chcące ukryć klatkę piersiową powinny wkładać żakiety, przy czym pozostawiać je odpięte. Dobre efekty daje też przywdzianie koszul w stylu kopertowym i wycięcia „w serek”. Prawidłowo dobrany ubiór może zdziałać cuda i poprawić naturę. Stroju dopełni obuwie damskie – sprawdź koniecznie, koniecznie na dużym obcasie. Jak się ubierać żeby wyglądać szczupło? Teraz już wiesz, a więc do dzieła!