Sakramentalne TAK we Włoszech

Włochy to piękny i bardzo zróżnicowany kraj. Wielu Polaków się zachwyca tamtejszą kulturą i przyrodą, a także kuchnią. Ludzie młodzi, zamożni, marzą często o ślubie we Włoszech. Tamtejsza przepiękna przyroda, piękne widoki i przede wszystkim, piękna pogoda i tradycja sprawiają, że ludzie aż palą się do mówienia sobie sakramentalnego „TAK” w tamtym rejonie Europy.

ceremonia zaślubin

Autor: Alex Erde
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub w klimatycznym kościółku, gdzieś we Włoszech jest marzeniem wielu z nas. Raczej cichy ślub, tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina, bez zbędnego przepychu czy zainteresowania ze strony rodziny, którą spotykamy tylko przy okazji ważniejszych imprez rodzinnych. Dodatkowo, piękne, ale skromne wesele, gdzieś na plaży, pod gołym niebem, daleko od miasta, od zgiełku… kto by tak nie chciał-prawda? Dziś możesz spełnić swoje marzenia i zorganizować swój ślub – więcej w temacie – marzeń – czyli ślub we Włoszech (więcej na stronie ). Obecnie jest to możliwe, dlatego jeśli masz taką ochotę, nie czekaj, tylko zacznij realizować swoje marzenia i plany.

Jeśli chociaż raz byłeś w Wenecji w czasie walentynek, pewnie zdajesz sobie sprawę, że lepsze miejsce na świecie nie istnieje, by zadeklarować dozgonną miłość swojej dziewczynie, czy komuś się oświadczyć. Co ciekawe, Wenecja od lat jest znana jako miasto miłości i namiętności. Dlatego są ludzie, którzy marzą o takim ślubie, jakim jest Ślub w Wenecji. Taki ślub byłby z pewnością piękny. Nieograniczona miłość i przede wszystkim, możliwość powiedzenia sobie sakramentalnego „Tak” w przepięknym kościele, albo na Placu Św. Marka-jednym z najpiękniejszych placów w Europie.

Intrygują Cię przeróżnego typu inne informacje (http://www.optitaxi.pl/about/)? Fantastycznie, gdyż masz możliwość zalogować się na następną stronę i tam przestudiować szczegółowe wątki.

Chociaż zimą, czy wiosną, plac ten coraz częściej znajduje się pod wodą, Włosi chętnie zapisują się tam na śluby.

ślub w plenerze

Autor: E. i M. Barteczko i 5Events
Źródło: abcslubu.pl

Polacy także mogą powiedzieć sobie „tak” w Wenecji. Ślub marzeń dla większości ludzi wygląda właśnie w ten sposób, że jedzie się do Wenecji, tam jest czas na ceremonię, najczęściej w otoczeniu wyłącznie najbliższej rodziny i najbliższych przyjaciół, a potem wesele w jakieś włoskiej knajpie, czy rejs gondolą po kanałach tego niezwykłego miasta. Chociaż Wenecja to nie jest tanie miasto, warto do niego pojechać, a ślub tam będzie zapewne niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości, którzy będą towarzyszyć nam tam w czasie naszego ślubu.