Archiwum: trend

trend

Kupujemy meble vintage w atrakcyjnej cenie

Dziś, w dobie minimalizmu i równocześnie – paradoksalnie – przesytu oraz dobrobytu, mamy styczność z dużą ilością mebli także niszowych. Szczególnie pasjonaci tego typu wyposażenia do domu wiedzą, gdzie wyszukać można dzisiaj fotele vintage w najlepszych cenach. Rewelacyjne propozycje rekomendowanych marek nie dorównują oryginalnym projektom. Świadomość tego, że nikt oprócz nas nie ma zbliżonego w stylu modelu fotela w swoim salonie, napawa dumą. Ciekawy styl to ciekawy trend!

(więcej…)

Magia staroci

Co mają w sobie antyki iż tak je lubimy? Staranność wykonania? Dbałość o wykończenie czy też może ducha przeszłości? Myślę że to wszystko razem wzięte czyni je pożądanymi. Mimo iż nie wszystkich stać na wyposażenie całego mieszkania czy nawet tylko jednego z pokoi w antyki, to miło jest posiadać chociaż jeden drobiażdżek pachnący starością, noszący oznaki użytkowania przez poprzednie stulecie.

(więcej…)

Kuchenne fototapety.

Każdemu zależy, aby mieszkanie prezentowało sobą klasę i prawdziwy styl. Z tego powodu urządzając je trzeba przyłożyć się tak samo do wystroju każdego pomieszczenia, nabywać tylko najlepsze produkty, poprawiające standard mieszkania. Fototapety ścienne czy normalne tapety? nabywanie ładnej tapety na ścianę nie jest zazwyczaj kwestią banalną, w szczególnie jeśli sprawa ta dotyczy kuchni.

(więcej…)