Telebim na ulicy Spisaka w Warszawie, a telebim wewnątrz Stargardzie Szczecińskim – czyli, co powinniśmy wiedzieć na temat telebimach w tych danych rejonach

Jakimi rzeczami charakteryzuje się telebim położony na ulicy Spisaka w Warszawie, a także jakiego typu bywają jego specyfikacje? A co uczynić z telebimami w Stargardzie – czy jakimiś rzeczami się wyodrębniają? Co łączy obydwa przypadki? To wszyściutko a także jeszcze więcej wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietonu!

Nasz tekst zaczniemy od telebim Warszawa Spisaka – jest to droga, a dokładniej skrzyżowanie łączące je z Aleją Jerozolimską, która porusza się w stronkę Pruszkowa, na której ruch samochodowy liczymy w tysiącach, a konkretniej około czterdziestu tysiaków samochodów na 24 godziny – a więc jak łatwo zobaczyć, istnieje tam duże natężenie ruchu – przeczytaj informacje. Godzinki emisji owego telebimy bywają w obszarach 6 rano a 10 (22:00) wieczorem.

Jeżeli absorbują Cię opisane w tym artykule kwestie i masz chęć przeczytać większą ilość wiadomości na tego typu temat – wejdź tu fan page.

Jeśli chodzi o najważniejszych specyfikacji, to posiada 640 na 384 pikseli rozdzielczości oraz 16 metrów kwadratowych rozmiaru. Obok niego znajduje się sklepik Biedronka, oraz stacja benzynowa, czy też restauracja, nie napomykając o punktach handlowo-usługowych, z tego powodu z pewnością go zauważysz!

telebim warszawa spisaka

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o telebim starogard szczecińska, to złącza je ze wspomnianym wyżej telebimem w środku Warszawie bardzo istotna cecha, która połącza wszystkie rodzaje telebimów, a jest to bez wątpienia ich wyświetlacz rodzaju LED – sprawdź więcej.

W miasteczku Stargard Szczeciński, powstało dużo firm, które posiadają w swoim asortymencie telebimy, które to są po rozsiewane po całym mieście, nie tylko na skrzyżowaniach.

Przeczytaj większą ilość szczegółów, a poznasz inne materiały, które na pewno także Cię zaciekawią. Nie czekaj zatem i użyj linku wynagrodzenie brutto netto!

Mają w posiadaniu przeróżne rozmiary oraz lokalizacje, dlatego z pewnością odnajdziesz jakiegoś i to nie posiadając żadnego problemu, nawet o tym nie myśląc!