Szklane segmenty w stylowym mieszkaniu

Nowoczesna technologia pozwala wykonać schody szklane z bardzo mocnego szkła bezpiecznego warstwowego laminowanego foliami PVB, dzięki czemu zapobiega się ugięciom w środkowym punkcie obciążenia schodka. Schody szklane instalowane są za pomocą zaczepów punktowych. Szkło najczęściej wykorzystywane jako stopnie szklane, to float bezbarwny albo barwiony w masie (antisol) sklejany warstwowo, dodatkowo kryty antypoślizgowym sitodrukiem.

schody

Autor: sara~
Źródło: http://www.flickr.com
Folie lokowane między taflami hartowanymi mogą być achromatyczne ażeby uzyskać efekt transparentności, barwne oraz z naniesionym drukiem o jakiejkolwiek grafice. Układ schodów szklanych jest opcjonalny, określany przez zleceniodawcę lub projektanta. Wykonuje się stopnie zabiegowe, łamane, proste, kręte lub też wg szablonów o nieregularnych układach. Schody szklane zazwyczaj znajdują wykorzystanie w sekretariatach, hotelach, restauracjach, urzędach, kafejkach, sklepach a także w domach.Kolejną ofertę stanowi szkło laminowane do kuchni. Takie szkło stanowi nie tylko gwarancję stylistyki, ale również wysokiego standardu bezpieczeństwa. Dzięki innowacyjnej technologii wytwórczości polegającej na laminowaniu pojedynczej tafli szkła trzema powłokami folii, wszystkie wyroby cechują się dużą wytrzymałością, natomiast w razie uszkodzenia bądź pęknięcia, odłamki trzymają się na foliach. Wybierając szkło laminowane do kuchni bądź łazienki możemy mieć zatem całkowitą pewność, iż szkło pozostanie stabilne nawet po strzaskaniu, ochraniając nas tym samym przed urazami. Proces laminowania szkła odbywa się przy użyciu specjalistycznych urządzeń, gwarantujących trwałe jak też stateczne przyleganie wszystkich warstw folii do szklanych tafli.

szklany stół

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku szkła laminowanego z grafiką, jedna z powłok folii pełni także funkcję nośnika desenia. Szkło laminowane do kuchni poza tym, że jest pewne, jest także trwałe i odporne na działanie większości kwasów, zasad jak też rozcieńczalników.

Ta aktualna wiadomość (https://eksprespozyczka.pl) została przygotowana specjalnie dla ciebie. Sprawdź ją, by odkryć nowe informacje. Zachęcamy do nas!

Kolejną propozycją producentów produktów ze szkła może być daszek szklany. Instaluje się go nad drzwiami wejściowymi ale nie tylko. Daszek szklany w większym rozmiarze świetnie ochroni nasz balkon bądź taras przed śniegiem czy deszczem.