Archiwum: szef

szef

Wyborne alkohole od renomowanych fabrykantów – wspaniały pomysł na prezent

Dawanie innym upominków naturalnie sprawia mnogość radości, chociaż sam asortyment odpowiedniego prezentu nie zawsze jest taki łatwy. Trudność ta jest jeszcze większa wtedy, kiedy musimy sprezentować prezent szefowi czy pracownikowi. Jeśli nie posiadamy zbyt dobrego kontaktu z szefem/pracownikiem to wybór prezentu naprawdę zdoła przysporzyć nam kłopotów. Dawanie prezentów partnerowi, rodzinie czy przyjaciołom jest sporo łatwiejsze aniżeli upominki biznesowe. Wskazane jest więc zastanowić się jaki prezent firmowy zawsze będzie stosowny.

(więcej…)

Prezenty i gadżety na każdą okazję

Sklep internetowy proponuje prezenty na każdą okoliczność, np. prezenty dla szefa albo gadżety do samochodu.
Doskonały szef to taki, który wymaga od innych tyle, ile oczekuje sam od siebie. Stawia jasno określone dążenia, potrafi utrzymać dyscyplinę w grupie, jest asertywny, potrafi rozładowywać konflikty, można zwrócić się do niego z każdym problemem – taki podwładny to skarb. Warto więc go docenić, kilka razy w roku, podczas specjalnych okazji.

(więcej…)

Niedługo będą urodziny twojego szefa? Spraw mu nietuzinkowy prezent

Zakup prezentu dla szefa może być nie lada wyzwaniem. Na pewno chcesz go mile zaskoczyć, lecz niekiedy ciężko jest wybrać coś nietypowego, a równocześnie gustownego. Dobrze jest postawić na nietuzinkowe pomysły, jakie na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, przez co dyrektor spojrzy na ciebie serdeczniejszym okiem, gdy zechcesz poprosić go o podwyżkę. Co w związku z powyższym można kupić?

(więcej…)