Świeczniki dekoracyjne i wazony – doskonałe w każdym wystroju wnętrz. Trochę przykładów

Nowatorska, fascynująca aranżacja wnętrz wcale nie wymaga tak dużo. Niekiedy wystarczy stosowny pomysł i okruszyna funduszy, aby ożywić wnętrze mieszkania. W sklepach oczywiście odnajdziemy wiele przeróżnych atrakcyjnych dodatków aranżacyjnych, jednak mnogość z nich cechuje się wygórowaną ceną. Nie każdy więc zdoła sobie przyzwolić na ich kupno.

Jak więc tanio,

szklany wazon

Autor: The Living Room
Źródło: http://www.flickr.com

oraz jednocześnie szykownie urządzić wnętrze (kratki wentylacyjne ozdobne)?Możemy zainwestować w drobne rzeczy, takie jak przykładowo świeczniki. Salon bądź sypialnia w blasku świec nabiera całkiem innego, kreatywnego charakteru . Wnętrza takie natychmiastowo stają się niezmiernie zaciszne i nastrojowe. Świeczniki otrzymamy w wielu sklepach z akcesoriami do wnętrz. Asortyment jest duży, bez problemu znajdziemy świeczniki skonstruowane w różnorodnym stylu, które będą pasować do aranżacji domu czy mieszkania. Zakupienie świecznika na pewno nie uszczupli zasobów naszego portfela, jednakowo jak zakupienie wazonów dekoracyjnych – wazony z różnymi motywami. Wazony dekoracyjne prezentują się faktycznie ładnie. Bezproblemowo odszukamy wazony klasyczne, nowoczesne czy też stworzone w stylu skandynawskim.

świeczniki

Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com

Świeże kwiaty w wazonie będą pasować do eleganckiego wnętrza, bez względu na to, czy jest to sypialnia, kuchnia bądź również salon. Wielobarwne, twórcze wazony to zdumiewający pomysł na piękną aranżację każdego wnętrza.
Prócz wazonów i świeczników możemy pomyśleć również o innych atrakcyjnych dodatkach. Być może obraz na ścianie albo zdjęcia w ramce? A być może fototapeta ścienna? Ciekawie będą przedstawiać się też śliczne, puszyste poduszki na kanapie w salonie czy łóżku w sypialni. Jeśli jesteśmy miłośnikami zapachowych świeczek, to nadzwyczaj przypuszczalne, iż urzekną nas też kadzidełka – akcesoria do dekoracji sypialni.
Jak widać, nie trzeba wiele, żeby wnętrze naszego domu albo mieszkania momentalnie nabrało charakteru i stało się bardziej zaciszne i nastrojowe.