Świeczki zapachowe kuszą aromatem i dużym zastosowaniem

Cudowne kształty i przeróżne rozmiary, niemniej chowające w swoim wnętrzu zapachową moc, jakie pobudzają nasz zmysł węchu, koją czy też relaksują. Ożywiają, uwodzą oraz zadziwiają obszerną funkcjonalnością.

świece

Autor: BenGrantham
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzają się zarówno jako świeczki zapachowe czy też świeczki dekoracyjne, są świetne do świeczników oraz podgrzewaczy. Wabią naturalnym składem oraz ślicznym zapachem. Nieduże świeczki wykorzystywać można również do podgrzewania wosków i olejków zapachowych, co na dodatek powiększy moc mieszanki zapachowej lub jako dekoracje ze świeczek, przygotowując intymny i ciepły klimat. Używane w łazience w toku dziennej pielęgnacji, łagodzą i rozluźniają nasze ciało, zaś w sypialni urządzają ciepły, uspokajający klimat do spania.

Świeczki zapachowe mają różne przeznaczenie. Mogą być używane jako dekoracje w domach prywatnych, jak i podobnie są koniecznym elementem wszelkiej restauracji, pubu, kawiarni bądź każdych poczekalni jako ozdoba czy też światło ładnej kompozycji aromatycznej, która relaksuje, koi oraz tworzy miły klimat. Większa część świeczek jest zrobiona z parafiny. Częste palenie takich świec przez długi okres, głównie w zamkniętym pomieszczeniu, może być dla nas szkodliwe.

Do takiej świecy zwykle dodaje się syntetyczne barwniki i substancje zapachowe. Świece mogą kapitalnie rozsiewać zapach, lecz po jakimś czasie może boleć głowa za sprawą toluenu.

Czy któreś komentarze na temat (https://dekorianhome.pl/nowoczesne-oswietlenie) naszego artykułu Cię zaciekawiły? Zatem będzie nam niezwykle miło, jeżeli dołączysz do nich też swe opinie.

Lepiej już wybrać te bez aromatu. Paląc świece parafinowe koniecznie trzeba uchylić okno, gdyż działają one drażniąco na układ oddechowy. Ludzie z astmą bądź alergią nie powinny palić ich wcale.

świeca zapachowa

Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście palenie ich od czasu do czasu nam nie zaszkodzi, jednakże regularne palenie w zamkniętych pokojach może oddziaływać szkodliwie dla naszego zdrowia. Ekologicznym odpowiednikiem jest świeczka z wosku sojowego. Pali się dwa razy dłużej od świeczki parafinowej. Można ją uczynić samemu, bądź zakupić. Najbardziej gustowne świece zapachowe są wykonane z wosku pszczelego, palą się 3 razy dłużej niż parafinowe oraz dwa razy dłużej niż sojowe.