świeczki dekoracyjne pałeczki aromatyczne

Trudno sobie wyobrazić niezwykły wieczór bez migotliwego światła świeczek, bądź odprężającą kąpiel bez jej aromatu. W sklepach jest okazały asortyment kształtów, kolorów, wielkości i wersji świec. Świeczki ozdobne gustowne, bądź o dowcipnych układach są doskonałym pomysłem na upominek dla każdego. Dzięki olejkom zapachowym mogą być nie tylko dekoracją, lecz też namiastką aromaterapii. Świece ozdobne pozwalają się fajnie zrelaksować po wyczerpującym dniu, wykreować romantyczną aurę, uwydatnić stylową formę posiłku, czy subtelnie oświetlić pomieszczenie.

Świece

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomitą jakością i sporym zainteresowaniem cieszą się świeczki ozdobne z wosku pszczelego i soi. Ich największą wartością jest to, że nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Woskowe świece są kosztowniejsze, ale za to o wiele bezpieczniejsze od swoich sztucznych parafinowych odpowiedników. Wyjątkowo bogata oferta świec ozdobnych i zapachowych w dużej gamie kolorów, kształtów i zapachów ozdabianych różnymi motywami, przydadzą niepowtarzalnego stylu, ciepła, oraz blasku pomieszczeniu.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w tekście (http://budsport.pl/sciezki-i-drogi-dojazdowe/)? To naturalnie pokrewna tematyka, więc z pewnością także żywo Cię zaabsorbuje.

Świeczki zapachowe mogą być też piękną ozdobą każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego w jaki sposób są wyeksponowane, zawsze wyglądają bajecznie i nietuzinkowo. Jest możliwość je dopasować barwą i kształtem do wystroju wszelkiego wnętrza.

świeca zapachowa

Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com

Dla osób, które doceniają piękne zapachy, znakomitą alternatywą dla świec są pałeczki zapachowe. Wytwarzane są ze specjalnego gatunku trzciny, jaka jest kapitalnym przewodnikiem zapachów. Pałeczki zapachowe wkładamy do wąskiego pojemnika z olejkiem i można cieszyć się aromatem. Moc aromatu regulujemy ilością zanurzonych pałeczek. Można rozpocząć od jednej pałeczki i wypróbować, czy zapach jest zadowalający, jeśli jest za słaby, dorzucić następne pałeczki. Im więcej pałeczek, tym głębszy aromat.

Czy jakiś komentarz z serwisu namówił Cię do pozostawienia swej oceny? Bardzo nam przyjemnie. Więc nie czekaj i pisz coś!

Po pewnym okresie wystarczy je przestawić, aby nasiąkły z drugiej strony.Dobór zapachu zależy od poszczególnych wyborów. Pałeczki zapachowe zdołają wydzielać subtelny zapach, albo mocny, w zależności od tego który aromat preferujemy.