Sukienki dla każdej kobiety

Letni sezon to okazja, by wrzucić na siebie coś totalnie kobiecego. Spraw sobie i facetom uciechę, chowając do szafy spodnie i wdziewając sukienkę! To strasznie użyteczna część garderoby, odpowiednia na każdą okazję.

Ślub, prywatka, oficjalna wizyta – sukienka sprawdzisię świetnie we wszystkich sytuacjach Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.

weselna stylizacja

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Na pierwszy ogień idzie klasyka. mała czarna, opus magnum coco chanel, znakomicie odegra rolę zarówno sukienki koktajlowej, jak i wizytowej.

Jeśli masz ochotę zasięgnąć kolejnych informacji, przejrzyj nasz kolejny wpis, w którym czeka na Ciebie kluczowa treść (https://zafaworkwear.pl/zapaski/). Rozwiąże ona wszelkie Twoje niepewności.

Styliści podpowiadają, że nie można bać się zmodyfikować odrobinę wzorzec i skusić się na odmiany białą i czerwoną. Mocno polecają małą poziomkową, rubinową albo koralową.

Sukienki koktajlowe w tego rodzaju kolorach olśniewająco prezentują się w towarzystwie złota, czerni i srebra i takie też powinnyśmy dobrać dodatki. Ważna impreza, czyli przyjęcie po ślubie ( na którym występujemy rzecz jasna jako gość lub druhna, a nie panna młoda), to chwila dla stonowanych i niezbyt wzorzystych kreacji. A mała malinowa, zaprojektowana w jednobarwnej tonacji, wdzięcznie odegra rolę sukienki na wesele (propozycje sukienek na wesele).

Z Ameryki przywędrowała do Polski moda na sukienki z dzianiny i kuse, gorsetowe kreacje. Na tamtejszych wybiegach dominują wielobarwne prążki, hafty i kraty. W naszym kraju tego sezonu królować na pewno mają energiczne i ciepłe barwy pastelowe. Jazzy mają być także jaskrawe wzory i desenie z figurami geometrycznymi. Lekkie, zwiewne pastelowe i jaskrawe sukienki wizytowe (idź do mojej strony) można nakładać na strój kąpielowy, modnie i właściwie kolorystycznie dopasowany. To bez dwóch zdań będzie krzyk mody na tegorocznych plażach .