Archiwum: Sufit

Sufit

Biel w łazienkach

Gdy myślimy o tym, jak zaaranżować łazienkę w naszym mieszkaniu warto wziąć pod uwagę po pierwsze jej rozmiary. Jeśli nasza łazienka nie grzeszy wielkością warto postawić na biel, bo to kolor, który optycznie powiększa konkretne miejsce. Choć w sumie prawda jest taka, że białe łazienki zawsze prezentują się oryginalnie bez względu na to, czy są małe czy większe.

(więcej…)

Na pewno najlepsze oświetlenie to takie, dzięki któremu oszczędzamy dużo pieniędzy. takie coś zapewnia nowa technologia.

Jakie światło będzie najlepsze? To bardzo zasadne pytanie, bo często mamy różnorodne pomieszczenia i różnorodne potrzeby. Niekiedy wystarczą zwykłe lampy, ale coraz częściej trzeba zainwestować w nowoczesne oświetlenie led. Obowiązuje pytanie, w jakich sytuacjach jest to wskazane i czy na pewno opłacalne. Te wszystkie czynniki warto rozważyć, jeśli chcemy być posiadaczami jak najbardziej oszczędnego i funkcjonalnego oświetlenia.

(więcej…)

Stylowe plafon do domu!

Gdy szukamy oświetlenie do domu bardzo ważne jest by dobrać wszystko do aranżacji wnętrza mieszkania. Gdy już spróbowaliśmy znaleźć wszystko do mieszkania, to pamiętajmy o lampach, żyrandolach oraz o plafonach. Nie należy wybrać pierwszej z brzegu lampy i uważać jej, za nie zbyt trafiony element w przestrzeni i twierdzić, że najistotniejsze, że świeci.

(więcej…)

Jak dobierać oświetlenie do mieszkania? Jakiego rodzaju lampy będą odpowiednie? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

Najbardziej modne dziś są klasyczne wzory, lecz poddane przemianie przez najlepszych designerów. Znanym od lat kształtom dodano koloru, a przy tym połączono w interesujące, fantazyjne, oryginalnie prezentujące się kompozycje. Nowe lampy pełnią nie jedynie funkcję oświetlenia, ale również dekorują wnętrze. Najbardziej znane i wybierane są dzisiaj lampy o stylistyce industrialnej, doskonale pasujące do loftów albo też skandynawskich wnętrz, na które nie przemija moda. Oferta wytwórców nowoczesnych lamp jest całkiem duża, ciężko w związku z tym zdecydować się na jakiś konkretny model czy kolor.

(więcej…)

Plafony – czy to odpowiednie rozwiązanie do twojego domu? Zaznajom się z tym typem lampy

Współczesne sklepy oświetleniowe proponują własnym klientom wiele rodzajów oświetlenia. Jednym z nich są plafony. Czy to właściwe rozwiązanie i jakie związane są z nim atuty? Czytaj dalej, by przekonać się czy właśnie taki rodzaj oświetlenia może być w twoim domu.
Rozpocznijmy od tego, czym jest plafon. Jest to lampa umieszczana na suficie, a dlatego że jest praktycznie „przyklejona” do niego, nie zajmuje dużo miejsca.

(więcej…)

Modyfikujemy wnętrze za pomocą oświetlenia

Wytwórcy wielu towarów sprawili, że przywykliśmy do tego, że moda się zmienia i co jakiś czas wypada wymienić naszą odzież, obuwie czy okulary. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę podstawowego sprzętu elektronicznego coraz częściej. Na tej samej zasadzie przychodzą i odchodzą kolejne trendy w wykańczaniu pokoi, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak zauważalna, jak w przypadku ubrań czy butów. A co w takim razie z postępem technicznym? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas stare żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy zmieniać tak samo regularnie jak radio? Jak dobrze dobrać lampy do domu?

(więcej…)

Jak dobrze i z pomysłem rozświetlić dom utrzymany w stylu nowoczesnym?

Według ogólnie szerzącego się przeświadczenia na wystrój wnętrza największy wpływ mają tylko kolory ścian i usytuowane w nim meble. W rzeczywistości jednak to niewielkie szczegóły dekoracyjnie i w odpowiedni sposób dobrane oświetlenie sprawiają, że powstaje w nim wymarzony klimat. Dlatego tak ważne jest to, by dobrze zaplanować lampy w pokoju tak, by podkreślić jego nowoczesny charakter.

(więcej…)