Archiwum: strój

strój

Niezwykle przydatne porady stylistki i kolorystyki, które sprawią, iż znajdziemy idealny styl dla siebie oraz kolorystykę odzieży i dodatków

Z pewnością nie jedna z nas miała kiedyś problem z wybraniem odpowiedniego stroju na konkretną okazję. Mimo pełnej szafy wiele z nas nie może odnaleźć w niej ubrań, które będą idealnie się prezentowały tudzież pasowały do naszej urody. Dobrze jest więc poprosić o pomoc stylistkę, która pomoże nam ubrać się modnie jak również wygodnie.

(więcej…)

W jaki sposób wziąć się za organizację zaślubin? O czym pamiętać?

Przygotowania do ślubu do długi i zajmujący proces. Wiele rzeczy trzeba załatwić, zastanowić się nad nimi, podjąć wiele decyzji. Tym bardziej, iż osoby biorące ślub chcą aby wszystko było perfekcyjne, żeby nie było niepotrzebnych wpadek albo potknięć, a przy tym każdy z gości bawił się doskonale. W takim razie co zrobić aby taki dzień był rzeczywiście wyjątkowy, a wesele przygotowane idealnie.

(więcej…)

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, buty – hasła bardzo często używane przy szukaniu sklepów z modnymi butami damskimi

W życiu każdego człowieka jest wiele sytuacji, w których oprócz stosownego zachowania spodziewa się również stosownego stroju. Sytuacje te często wiążą się z różnymi uroczystościami zazwyczaj rodzinnymi, które są szczególne dla ich uczestników. I by czuć się szczególnie na nich każdy chciałby także szczególnie wyglądać.

(więcej…)

Skarpety z bambusa – istotny element stroju męskiego.

Panowie to jednostki z reguły całkiem wygodnickie. Większość z nich na co dzień woli funkcjonalne ciuchy – jeansy oraz przeważnie bawełniane koszulki, do tego jakieś buty i już można bez problemu wyjść z mieszkania. Niemniej są spotkania oraz takie zajęcia, jakie wymagają od wielu mężczyzn, żeby zawsze albo choćby niekiedy zakładać garnitur lub inne gustowne i szykowne ubranie.

(więcej…)