Archiwum: śluby

śluby

Zawarcie ślubu w romantycznej Wenecji to coś niezapomnianego!

Wzięcie ślubu w parafii, do której należy panna młoda? To na pewno najczęściej spotykany scenariusz wśród naszych rodaków. Jednakowoż nikt nie sugeruje, że to nasz obowiązek: może księża i organista nie będą zbytnio uradowani, bo tak jakby utracili zarobek, lecz tak czy siak propozycja, która za chwilę zostanie przedstawiona jest pod niemalże wszystkimi względami czymś niezwykłym.

(więcej…)

Dobra muzyka łamie bariery

Nie od dziś wiemy, że muzyka scala pokolenia, iż umie sprawić, iż tak młodzież, jak oraz dziadkowie umieją się wspaniale zabawić nie tylko w pobliżu siebie, lecz i ze sobą. Taką największą zabawą, na której jest największe rozstawienie wiekowe, niewątpliwie jest ślub. To właśnie tam widuje się kilkanaście pokoleń, a od zespołu, który gra do zabawy będzie zależało, czy goście będą bawili się, czy cały czas będą czatowali przy stole.

(więcej…)

Dlaczego tradycyjne zaproszenia nadal mają duże znaczenie przy wielu uroczystościach rodzinnych

Co pewien okres czasu może się pojawić uroczystość, na którą potrzebne będzie przekazanie zaproszeń. Na pewno takim wydarzeniem będzie wesele, tu nasza tradycja nakazuje wręcz, aby zaproszenia się pojawiły. Tak samo będzie z komuniami czy chrzcinami, na nie również zaprasza się konkretną grupę osób i najlepiej zrobić to właśnie przy pomocy zaproszeń. Rozmaite zaproszenia są także coraz chętniej wykorzystywane podczas organizowania dziecięcych imprez, z tym że tu mają znacznie mniej oficjalną, a bardziej zabawową formę.

(więcej…)

Fotograf ma odpowiedzialne zadanie

Fotografie, pod warunkiem że są zrobione naprawdę wspaniale, mogą nam ukazać sporo różnorodnych emocji. Przez to właśnie na fotografowanie weselnych bliskich, należy zatrudnić takiego eksperta, który będzie w stanie te wszystkie uczucia wychwycić i dobrze je uchwycić. Przed ogłoszeniem swojej woli, zawsze warto zobaczyć katalogi przeróżnych fotografów, tak żeby posiadać świadomość, w jaki sposób wykonują swoje ujęcia, tak by mieć gwarancję, że to co nam zaoferują na pewno będzie nam się podobało.

(więcej…)