Pomysł na wysokiej klasy podarek

Nierzadko kiedy idziemy z wizytą do cioci, koleżanki bądź innej znajomej kobiety na imieniny lub urodziny, mamy nie lada kłopot, mianowicie – jaki zakupić prezent. Mym sądem łatwiej wymyślić fajny podarek dla niewiasty niż dajmy na to – jej małżonka.

Czas dawania prezentów

Autor: PointB
Źródło: PointB
Chyba każda z pań domu będzie rada z prezentu… dla jej domku naturalnie. A tutaj możliwości mamy ogrom! Sprawa jest o dużo prostszą jeśli bywamy w konkretnym mieszkanku i wiemy w jakim kierunku jest wyposażone, czy może co kolekcjonuje zacna solenizantka. Dużo łatwiej jest nam wówczas trafić w jej gust. Jeśli my sami mamy umiejętności artystyczne, rzeźbimy, malujemy, haftujemy, projektujemy ładną biżuterię, szyjemy, dziergamy na drutach lub potrafimy cokolwiek innego – stwórzmy podarunek sami.https://angelka.pl/fotografia-noworodkowa/ (więcejo tym> strona przedsiębiorstwa Angelka)Zawsze sympatyczne są takie prezenty, w jakie wkładamy własne serce oraz własną pracę. Jeżeli jednakże wolimy coś zakupić, nie czyńmy tego w pośpiechu. Przeznaczmy na to nieco czasu, nawet kiedy szukamy czegoś odpowiedniego w necie.

Zawsze niezłym rozwiązaniem będzie piękny obrazek. W necie aż mieni się od podobnych ogłoszeń twórców. Pośród obrazów olejnych, pasteli lub akwareli na pewno odkryjemy coś ślicznego, niezależnie czy to ma być martwa natura do zawieszenia w pomieszczeniu kuchennym, poetyczny pejzaż, czy obrazy akty (por. Galeria art deco do zawieszenia dajmy na to w alkowie – we wszystkich formatach, już oprawione lub też obramowanie dobierzemy samodzielnie.

Prezent w opakowaniu

Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym pomysłem mogą być różnego typu obiekty użytkowe niezbędne każdej z pań domu. Może właśnie w ostatnim czasie rzeczonej pani domu rozbiła się cukiernica? Być może ma ona niedostatki w sztućcach? Bądź wręcz uwielbia artystyczną biżuterię której bezustannie jej mało? Tutaj proponuję polskie art deco (tak zwana polska sztuka użytkowa). To filiżanki, biżuteria, lampki oraz inne przedmioty użytkowe, charakteryzujące się geometrycznymi kształtami i dążeniem do syntetycznego określania form, poszukiwaniem piękna w funkcji obiektu użytkowego jak też jasności przekazu w grafice lub malarstwie, żywą oraz jasną kolorystyką.

Zawsze dobrze jest się dłużej po zastanawiać, więcej przewertować stron w poszukiwaniu odpowiedniego podarku. Z całą pewnością zrekompensuje nam to błysk w oku i szeroki uśmiech osoby obdarowanej.