Powiększanie warg kwasem hialuronowym – co warto wiedzieć?

W dzisiejszych czasach pełne i uwydatnione usta są znakiem kobiecości. Właśnie dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na kurację powiększania ust, aby być na czasie i poczuć się piękną. Ale co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taki zabieg?

Jeżeli chodzi o powiększanie ust Warszawa to miejsce, gdzie funkcjonuje najwięcej klinik kosmetycznych mających w swojej ofercie tego rodzaju usługi. Do przeprowadzenia zabiegu można wykorzystać przeróżne metody (np. botoks czy kolagen), jednak dzisiaj największym powodzeniem cieszy się używanie kwasu hialuronowego.

Jeśli pragniesz uzyskać równie fascynujące informacje na przedstawiany wątek, to przenieść się do portalu (http://vetan.wroclaw.pl/przychodnie/p_3,vetan-3), który skupia wartościowe wiadomości w odniesieniu do prezentowanego zagadnienia.

Jest to składnik, który występuje w naturalnej postaci w skórze, dlatego też nie powoduje nieprzyjemnych efektów pobocznych. Kwas hialuronowy zatroszczy się jednocześnie o nawilżenie i ujędrnienie ust, akcentując ich naturalne piękno. Zabieg ten jest polecany także w przypadku asymetrii ust czy opadających kącików, a także by usunąć zmarszczki znajdujące się w okolicy ust i nadać skórze młodzieńczy wyraz. Sam proces powiększania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w czerwień warg, trwa nie dłużej niż 30 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem: .

Szminka na ustach

Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com

Efekt kuracji powinien utrzymywać się przez około 8 – 12 miesięcy, w zależności od różnych czynników, i można go przedłużyć poprzez ponowne wstrzyknięcia uzupełniające. W przypadku powiększania ust istotne jest to, żeby nie przesadzić, ponieważ uzyskany wtedy rezultat może być przerysowany i działać na naszą szkodę. Wyczucie to podstawowa zasada medycyny estetycznej – nieprzesadzony efekt daje najbardziej optymalne rezultaty. Przed wykonaniem zabiegu trzeba się jednak skonsultować z lekarzem, by zweryfikować, czy jest to dla nas absolutnie bezpieczne. Wykonanie zabiegu wbrew zaleceniom lekarskim może się wiązać z ciężkimi konsekwencjami dla zdrowia.

Jeśli rozporządzamy ograniczonym budżetem na powiększanie ust powiększanie ust wrocław artemed Warszawa stanowi miasto, gdzie z pewnością znajdziemy specjalistę w interesującym nas przedziale. Koszty za wykonanie zabiegu w Warszawie wahają się od 600 do 1000 złotych. Należy jednakże pamiętać, że najtańszy gabinet nie zawsze jest tym najlepszym i czasami warto wydać trochę więcej i cieszyć się całkowicie udanym efektem. Usta to przecież wizytówka każdego człowieka.