Poszukujesz oryginalnego dodatku dla domu? Zdecyduj się na rośliny w pięknych donicach!

Piękny dom potrzebuje ładnych i będących na czasie ozdób. W trakcie urządzenia pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych, jak również balkonów, najlepiej spełniają swoje zadanie przedmioty o ponadczasowej postaci oraz wysokiej solidności. Z tej przyczyny powinno się dobierać przedmioty świetnej jakości, które mogą kosztować więcej, lecz na pewno będą służyć dłużej i ujmą swoją urodą.

kwiaty w doniczkach

Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko urządzić dom bez roślin

W trakcie wybierania dodatków do domu, wielokrotnie boryka się z dylematem, które przedmioty będą odpowiednią ozdobą dla wnętrza, czy będą to obrazy, atrakcyjne drobiazgi lub rzeźby. Bez względu na to, jaki klimat się lubi, ciężko wyobrazić sobie mieszkanie bez roślin.

Sprawiają one, że pomieszczenia nabierają świeżości projektowej, ale mają one znaczenie także dla swobody oddychania, gdyż dzięki nim powietrze jest wilgotniejsze i bardziej przyjemne.

Zakończyłeś przeglądać nasz wpis i myślisz o nowym? Nic bardziej prostego. Trzeba tylko kliknąć w ten link i jesteśmy w witrynie (http://www.tokarnia-sosenka.com.pl/drewniane-pudelka).

Z chwilą gdy kupuje się do domu kwiaty, stwarza się następny problem, gdyż trzeba znaleźć odpowiednie donice lub inne naczynia, w których się je zasadzi –Pojemnik na kwiaty w roli komfortowego, ale również pięknego dodatku designerskiego

Donica nie musi być tylko naczyniem, w którym rośnie ozdobna roślina, ale równie dobrze może upiększać pokoje razem z nią. Podczas zakupu donicy wziąć pod uwagę trzeba nie tylko jej reprezentacyjny design, lecz również rozmiar i tworzywo, z którego została wykonana.

dekoracyjna doniczka

Autor: Hirotomo.SABETTO
Źródło: http://www.flickr.com

Tylko porządnie dobrana donica zapewni odpowiedni wzrost roślinności i jej idealną kondycję. Jeśli więc chce się, by zielone elementy tworzyły ładny i wypielęgnowany motyw w pomieszczeniach, trzeba zakupić odpowiednią donicę. Wzorcem może stać się lechuza cubico która szczyci się pięknym i współczesnym projektem, a dzięki fachowemu systemowi nawadniania pielęgnuje rośliny, nawet jeśli lokatorzy domu wyjeżdżają na dłuższe wakacje – zobacz.

Piękne, trwałe, a przy tym inteligentne

Doniczki Lechuza Cubico wykonane zostały z polipropylenu, co zapewnia ich wysoką odporność na działanie czynników pogodowych. Sprawdzają się zarówno we wnętrzach domu, jak i na balkonach czy w ogródkach. Są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur, nie odkształcają się i nie tracą koloru pod wpływem promieniowania. Są wyposażone także w specjalny zawór, który zabezpiecza przed nadmiarem wody. Dobrany do donicy system nawadniania, zapewnia wygodę i pozwala opuścić dom nawet na kilka dni bez obaw, że rośliny uschną.