Pokrycie domowych ścian o bardziej unikalne rozwiązania niż farby

Renowacja apartamentu to szerokie, nierzadko sprawiające wiele problemów jak i stresów przedsięwzięcie. Każdy pragnie by wydane środki finansowe zwróciły się w postaci nowej przestrzeni, która będzie w stanie wpisać się w zakładaną unikalną wizję.

kuchnia

Autor: WITEX
Źródło: WITEX
Razem z zbliżającym się finishem prac pojawia się sporo pobocznych kwestii i pomysłów, którym wcześniej nie było możliwości poświęcić wystarczającego czasu na skrupulatne przemyślenie. Jedną z nich jest najwydajniejsze pokrycie całych albo jedynie w części ścian.

Zaintrygowany? To dla nas rewelacyjna informacja. Więc kliknij tu łóżka wrocław i czytaj do woli nowe specjalistyczne posty.

Powszechnikiem są farby i tapety. Jednak tego sortu warianty coraz słabiej przemawiają swoją zjawiskowością do klientów. W ostatnich latach można zauważyć wyraźnie zmieniające się trendy w schematach myślenia konsumentów względem dodatków nie tylko na ściany. -spójrz na to- Pośród coraz powszechniej wybieranych rozwiązań dominują zróżnicowane barwne fototapety. Dają one o wiele więcej opcji do ulokowania niż na przykład standardowe postery. Fototapety góry ozdabiające przestrzeń ściany w pokoju sypialnym są zdolne szybko przynieść urzekający efekt „wow”. Fototapety góry, łąki, kwiaty, zwierzęta – warianty nieustannie rosną, dając każdemu możliwość na stworzenie prawdziwie unikalnej mozaiki aranżacyjnej w przestrzeni swojego mieszkania.

fototapety góry
fototapety niebo

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania jak fototapety niebo zamontowane na powierzchni sufitu lub jego podwieszonym wariancie uzupełnione o lampki LED sprawią, że uzyskamy efekt jaśniejącego nieboskłonu w domowym zaciszu.

Fototapety niebo jak i inne rodzaje to nie tyle lepsze rozwiązanie wykończeniowe, ale przede wszystkim spora oszczędność – Viewgo zna się na fototapetach. Cena wariantów opartych nawet na indywidualnym projekcie jest o wiele niższa niż zakup wielu litrów farby oraz kilometrów tapety.