Archiwum: perfumy

perfumy

Czasem ciężko się porozumieć. Tak jesteśmy w stanie podsumować relacje damsko-męskie. Dlaczego tak właśnie jest?

Faceci są z planety Mars, kobiety z planety Wenus, tę przecież jasną myślą powinniśmy podsumować wspólne kontakty pomiędzy mężczyznami i kobietami. Nie jest ważne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w ilu nie potrafimy dojść do zgody, zawsze zostaje jakaś kość niezgody, jaka wymaga od nas takiego a nie innego myślenia. Skoro tak ciężko nam się porozumieć to musimy być z dwóch różnych światów.

(więcej…)

Czym jest odpowiednia pielęgnacja? Jak powinna wyglądać? czego najbardziej unikać?

Ażeby zachować najbardziej wspaniały wygląd trzeba zatroszczyć się o swoje ciało – w każdej sytuacji. Oznacza to, iż każdy dzień powinien być w jakiejś części przeznaczony na pielęgnację, która wprowadzi do naszego życia określony rytm, niezwykle istotny dla ciała i ducha. Z jednej strony, jak mówimy o pielęgnacji to mamy na myśli typową higienę, z innej kojarzy się to z upiększaniem urody, wykorzystywaniem kosmetyków. Jedna jak i druga kwestia się oczywiście nie eliminuje, gdyż jak chcemy naprawdę zadbać o swoje ciało powinniśmy pamiętać o wszystkich najbardziej wskazanych praktykach.

(więcej…)

Zakup kosmetyków w profesjonalnej perfumerii internetowej

Perfumy to nieodłączony dodatek dla każdej kobiety i wszelkiego mężczyzny. Ostra woń perfum unosząca się przez kompletny dzień powoduje, iż czujemy się sporo lepiej, zaś przyjemny zapach korzystnie wpływa nie wyłącznie na nas samych, lecz również na osoby, z jakimi przebywamy. Warto wybierać perfumy wyśmienitej jakości, gdyż woń takich perfum utrzymuje się przez niezmiernie długi okres – nawet przez cały dzień.

(więcej…)