Opcje egzotycznych podróży na wakacje

Decydując się na egzotyczną podróż turyści kierują się przede wszystkim jakością propozycji i jej nieszablonowością. Egzotyczne wakacje to wyjazd na drugi koniec globu, gdzie być może będziemy raz w życiu, bo przecież jest więcej lokalizacji do odwiedzenia na świecie. Warto więc dostrzec tam możliwie jak najwięcej.

Polacy coraz to chętniej korzystają z propozycji egzotyka last minute, zobacz też Najbardziej popularne strony to Kuba, Chiny, Dominikana, Emiraty Arabskie i Tajlandia. Chiny to nie jedynie porty przeładunkowe, czy olbrzymie miasta. To również przyciągająca i kolorowa kultura, fascynujące twórczości ludzkich rąk, również niewyobrażalne cuda przyrody. Najpopularniejsze są eskapady objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu i podziwianie Wielkiego Muru Chińskiego, najogromniejszą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka, jeden z cudów świata i symbol Chin.

Kuba jest największą wyspą Morza Karaibskiego należącą do archipelagu Wielkich Antyli. Poprzez cały rok dominują tam duże temperatury. Jest tam sporo palm kokosowych, czystej natury, przyciągających zabytków i cudnych wybrzeży. Rozległe plaże usypane złotym piachem to miejsce idealne dla nadciągających tu na wypoczynek entuzjastów plażowania. Zaś wspaniałe rafy koralowe i bardzo turkusowe wody Morza Karaibskiego przyciągają amatorów nurkowania. Niusem są podróże d Emiratów Arabskich.

Orientalne świątynie

Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Tajlandia to jeden z popularniejszych krajów w Azji, dokąd ochoczo wybierają się wędrowcy.

Tajlandia jest bezpieczna, ma dużą propozycję noclegową w każdym przedziale cenowym, niezwykle swobodnie podróżuje się po kraju, można spożyć wspaniałe pikantne dania i jest bardzo egzotyczna. W Kraju brak dobrych połączeń powietrznych, dlatego należałoby skorzystać z oferty Tajlandia z Niemiec.

Opisany temat napisaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy podoba Ci się ten wpis. Daj nam znać – przejdź do oferty (http://koneser.eu/lokal/beverly-hills/) .

Propozycje niemieckich biur podróży dopasowane są do żądań europejskich turystów. Będąc w owym miejscu, warto zaszyć się, odciąć na chwilę od świata w świątyniach proponujących szkolenia medytacji i buddyzmu. W kanałach w Bangkoku pływa sporo krokodyli, które bez większego kłopotu można dostrzec spacerując brzegami. W Tajlandii jest powyżej 170 gatunków jadowitych węży. Na fermie można z bliska obejrzeć przebieg uzyskiwania jadu, obejrzeć skutki ugryzień najgroźniejszych egzemplarzy.

Zobacz również: