Archiwum: młoda para

młoda para

Musimy powiedzieć gdzie powinna być umiejscowiona sala weselna

Zazwyczaj kiedy ktoś zdecyduje się na branie ślubu, to rozmyśla również o zorganizowaniu wesela, tak by goście mogli się zabawić i aby mogli później to wszystko miło wspominać. Dlatego patrzy na różne restauracje, które trudnią się organizacją wesel i posiadają już w tym właściwe doświadczenie, przez co wszystko idzie idealnie.

(więcej…)

Dobra muzyka łamie bariery

Nie od dziś wiemy, że muzyka scala pokolenia, iż umie sprawić, iż tak młodzież, jak oraz dziadkowie umieją się wspaniale zabawić nie tylko w pobliżu siebie, lecz i ze sobą. Taką największą zabawą, na której jest największe rozstawienie wiekowe, niewątpliwie jest ślub. To właśnie tam widuje się kilkanaście pokoleń, a od zespołu, który gra do zabawy będzie zależało, czy goście będą bawili się, czy cały czas będą czatowali przy stole.

(więcej…)

W jaki sposób szukać fotografa ślubnego? Zapoznaj się z kilkoma wartościowymi wskazówkami

Urządzanie przyjęcia weselnego to niemałe wyzwanie dla przyszłej Młodej Pary, szczególnie, gdy pierwszy raz robią tak poważną imprezę. Nie mogą się z nią równać urodziny lub rocznica, gdyż na takie uroczystości najczęściej prosimy mniejszą liczbę gości i wszystko odbywa się w domu. W wypadku wesela potrzebne jest zadbanie o zdecydowanie większą ilość elementów, a jednym z nich jest fotograf ślubny Jelenia Góra. Jak znaleźć właściwego fotografa, aby cieszyć się piękną pamiątką z jednego z najistotniejszych dni w życiu?

(więcej…)