Łóżko piętrowe 3 osobowe jest znakomitym rozwiązaniem do małego mieszkania, jednak wiadomo, iż każdy malec chciałby mieć swoje łóżko dziecięce!

Dopiero co nabyłeś mieszkanie i nie wiesz jakie łóżeczko zakupić dla swojego dziecka? Już teraz przeczytaj ten materiał, a dowiesz się co obecnie jest w modzie.

Najistotniejszą sprawą podczas zakupu łóżka jest z całą pewnością jego funkcjonalność, a nie wyłącznie stylistyka. Ewidentnym jest, że niemowlak nie będzie nam potrafił powiedzieć czy mu się ono podoba, czy nie.

dziecko w łóżeczku

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak mają kilkuletnią córkę możemy mieć gwarancję, iż nie będzie ona chciała zwykłego łóżeczka. O ile mamy alternatywę na wydzielenie osobnego| pokoju dla pociechy, to wtedy dobrze jest zakupić jednoosobowe łóżko dla dziecka, które będzie posiadało interesujący design i wygodny materac. Szczególnie ta druga kwestia powinna być przez nas brana pod uwagę, albowiem musimy wiedzieć, iż kiepski komfort spania może w przyszłości odbić się na zdrowiu naszego brzdąca. Oprócz tego łóżka dziecięce winni mieć dodatkową skrytkę na kołdrę i zabezpieczenia boczne, dzięki którym szkrab nie będzie w stanie w nocy spaść na posadzkę. Co ważkie, kupując łóżka dziecięce musimy wziąć pod uwagę jego rozmiar, gdyż nieodpowiednim pomysłem jest pozyskiwanie przykrótkiego stelaża, jaki niebawem będzie za mały. Najbardziej optymalna długość to 160 cm i to łóżko dla dziecka posłuży mu przynajmniej do końca szkoły podstawowej. Z początku następnego etapu życia będziemyzmuszeni się liczyć z renowacją pokoju, gdyż nasz maluch na bank będzie pragnął odmienić barwę ścian i dekoracje na bardziej poważne. Kto pragnie mieć w wieku 15 lat różowy pokój w księżniczki czy też niebieski w samochodziki? Jeśli nabywaliśmy niewielkie mieszkanko i będziemy musieli mieć wspólną sypialnie z dzieckiem, w takim razie dobrze jest dowiedzieć się jakie dostępne są łóżka piętrowe 3 osobowe w centrach handlowych.

To niecodzienne rozwiązanie jest bardzo praktyczne i wygodne dla małżeństw. Nie muszą oni kilka razy w nocy wstawać i sprawdzać co dzieje się w pomieszczeniu za ścianą. W tej chwili łóżka piętrowe 3 osobowe są bardzo lubiane i jeśli nie uda nam się ich zakupić w zwykłym sklepie stacjonarnym, to wówczas wskazane jest, aby pobuszować w internecie.

Przed zakupem łóżka powinno się przeanalizować to, jak dużo mamy wolnej przestrzeni i czy jesteśmy w stanie pozwolić sobie na indywidualne spanie (zobacz materac na łóżko) dla każdego członka rodziny. Więcej na .