Archiwum: łózko

łózko

W jaki sposób się najlepiej wyspać? To oczywiste, trzeba dobrać najwygodniejsze łóżko. Zobacz w jaki sposób

Nie mamy wątpliwości, że jak chcemy prawidłowo funkcjonować,wspaniale pracować i żyć, musimy dobrze się wyspać. Ta sprawdzona, a jakże prosta zasada nie jest niestety przez wszystkich przestrzegana. A szkoda, bo od czasu do czasu należy nam się tak niewiele, żeby poprawić jakość swojego życia. Powinniśmy koniecznie na spokojnie to przemyśleć i nabyć nowe łóżko, dzięki któremu zaczniemy być bardziej wypoczęci i zdrowi.

(więcej…)

Jak urządzić sypialnię?

Są ludzie, którzy dopiero co podnieśli się z łóżka, a już pragną do niego położyć się z powrotem. Uwielbiamy spać, a co niektórzy najchętniej spędziliby w łóżku cały dzień. Niestety, okrutna rzeczywistość nie zezwala nam na to, stąd też, niestety, musimy się codziennie rano żegnać z naszym ukochanym przedmiotem. Za to potem, po pracowitym dniu, z ogromną radością rzucamy się na wygodne łóżko.

(więcej…)

Pożyteczne oświetlenie do domu oraz mieszkania

Urządzając dom i mieszkanie nieraz dobieramy rozwiązania gustowne, modne i wytworne. Wyszukana aranżacja, nowatorskie umeblowanie – wszystko to cudownie przedstawia się w każdej aranżacji. Niemniej design to jeszcze nie wszystko. Urządzając mieszkanie przede wszystkim musimy stawiać na praktyczność i funkcjonalność. Tyczy się to każdego szczegółu aranżacyjnego – mebli, przyrządów i akcesoriów, kolorów ścian albo oświetlenia.

(więcej…)

W jaki sposób zaplanować sypialnię?

Są wśród nas tacy, którzy ledwo co podnieśli się z łóżka, a już chcą do niego wrócić. Uwielbiamy spać, a co niektórzy najlepiej spędziliby w łóżku okrągły dzień. Niestety, szara rzeczywistość nie pozwala nam na to, dlatego, chcąc nie chcąc, trzeba się każdego ranka żegnać z naszym ukochanym meblem. Za to później, po męczącym dniu, z ogromną przyjemnością padamy na wygodne łóżko.

(więcej…)

Kilka pomysłów na zdrowy sen

Porządny sen jest nam niezbędny do normalnego funkcjonowania. Trzeba poświęcać na tę potrzebną czynność całe 8 godzin. Jednakże w naszych czasach rzadko nam się to udaje. Żyjemy w ciągłym stresie. Rano do pracy, później obowiązki domowe i zajmowanie się pociechami. Czasami nie starcza nam chwili na własne małe przyjemności, takie jak lektura ciekawej książki, czy obejrzenie dobrego filmu, nie mówiąc już o pielęgnowaniu swoich pasji. Zazwyczaj w weekend próbujemy to nadrobić i wyspać się na cały tydzień. Niestety, to w ten sposób nie funkcjonuje. Nasz organizm domaga się systematycznego wypoczynku, aby mógł zebrać siły. Stąd też powinniśmy zrobić wszystko, aby chociażby te kilka godzin snu były niezmącone i przyjemne.

(więcej…)

Jak sobie zapewnić zdrowy sen

Porządny sen jest nam bardzo potrzebny do normalnego funkcjonowania. Musimy poświęcać na tę istotną czynność co najmniej 8 godzin. Jednak w naszych czasach nie często nam się to udaje. Jesteśmy w ciągłym pędzie. Najpierw praca, potem obowiązki domowe i zajmowanie się dziećmi. Zwykle nie starcza nam chwili na prywatne małe przyjemności, takie jak czytanie ciekawej książki, czy obejrzenie interesującego filmu, nie mówiąc już o pielęgnowaniu swoich pasji. Zwykle w wolne dni zamierzamy to nadrobić i odpocząć na cały tydzień. Niestety, to w ten sposób nie funkcjonuje. Nasz organizm wymaga systematycznego wypoczynku, aby mógł zebrać siły. Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, aby chociaż te kilka godzin snu były niezmącone i przyjemne.

(więcej…)

Sypialnia z toaletką

Toaletka w alkowie to mrzonka bodaj każdej kobiety. Dzięki niej każda z nas może poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwa bogini. Marzenia o toaletce częstokroć pojawiają się już w główkach niedużych panienek. Wszakże w każdej z baśni, zanim królewna wyjdzie ze swojej komnaty, spędza czas przed zwierciadłem, w oczekiwaniu na misterne ułożenie uczesania i olśniewający make-up.

(więcej…)

Jak postępować, żeby nasze łoże zapewniało nam niezakłócony sen i łączyło się tylko z miłymi chwilami

Łoże, na którym zazwyczaj śpimy, jest dla nas jak schronienie. Kiedy za firanką plucha, marzymy o tym, by wczesnym rankiem w ogóle nie ruszać się z łóżka. Musimy jednak pojechać autobusem do pracy, a później przez 8 godzin często imaginujemy sobie, że odpoczywamy pod ciepłą kołderką i czytamy nagrodzoną powieść kryminalną, a na szafce nocnej obok stoi kubek gorącej kawy.

(więcej…)