Archiwum: lampka

lampka

Oprawy led okazują się być bardzo trwałe

Czy zaznaczymy jak oszczędzać energię?
Każdy lubi obserwować, że jego opłaty za energię maleją dzięki czemu znaczniejsza liczba pieniędzy pozostaje w ich kieszeni. Dlatego trzeba się dowiedzieć co wykonać, żeby rzeczywiście to wykorzystanie prądu było mniejsze i abyśmy nie czuli uciekających finansów jeśli zapalamy oświetlenie w jakimś pokoju.

(więcej…)

Szafki nocne, czy półki wenge, to obowiązkowy fragment wystroju twojego mieszkania!

Umeblowanie to nieodłączny element wystroju naszego mieszkania. Chęć otaczania się pięknem oraz funkcjonalnością towarzyszy społeczeństwu od zawsze. Bez tego nasze domy będą puste i bez charakteru. Półki wenge, czy szafki nocne, to jedne z potrzebnych mebli, które pomagają planować położenie naszych rzeczy. Dzięki wspaniale przystosowanym meblom za każdym razem „wszędzie jest dobrze, ale w domu najlepiej”.

(więcej…)

Dobierzmy odpowiedni typ oświetlenia

Im jaśniejszy jest pokój, tym z pewnością przytulniej się w nim siedzi, dlatego musimy zatroszczyć się o to, by pojawiło się w nim jak najwięcej światła, nawet wtenczas, kiedy już nie ma światła słonecznego. Dobry wybór lamp, jego wielkość, jak i również sposób założenia może powodować, iż chętnie będziemy spędzali czas w konkretnym pokoju, lub będziemy go unikali.

(więcej…)