Co położyć można na podłogę zamiast tradycyjnych drewnianych desek

Jednym z najczęściej używanych surowców używanych przy podłogach w mieszkaniach i domach, jest naturalne drewno. Lecz powoli traci ono na popularności, bo koszt zakupu takiej podłogi nie jest niski, stosunkowo trudno się je układa i mogą również pojawić się problemy z konserwacją. Dlatego też próbuje zastąpić się drewno innymi materiałami, które są znacznie tańsze i łatwiejsze w kładzeniu, a często wyglądają bardzo podobnie.

Największą popularnością cieszą się najróżniejsze panele, charakteryzują się one bardzo dużą trwałością i estetyką, w prosty sposób się je też montuje. Ich dużym plusem jest też to, że bardzo przyjemnie się po nich chodzi, z tego też powodu najczęściej spotyka się je w salonach i pokojach. Tego ostatniego powiedzieć nie można o innym produkcie, czyli drewnopodobnych płytkach. Są to tak naprawdę zwykłe płytki podłogowe, ale mają fakturę do złudzenia przypominającą zwykłe drewno. Gdyby nie fakt, że są znacznie chłodniejsze, to wielu ludzi mogłoby je w pierwszej chwili pomylić. Dla zaciekawionych: produkty kfa.

Płytki drewnopodobne od jakiegoś czasu są bardzo chętnie kupowane przez klientów.

Zamierzasz zdobyć inne dane na opisywany temat? Zapewne notka z witryny (http://habapolska.pl/) też je posiada, zatem kliknij tu i poznaj je dokładnie.

Firmy takie jak jak Paradyż, Opoczno czy Polcolorit umieją już w taki sposób produkować płytki, żeby przypominały one drewno w każdym szczególe. Nie ma żadnych problemów z odwzorowaniem wyglądu naturalnego buku czy starszej deski ze słojami. Naśladownictwo takie to nie same kolory, lecz także faktura – płytki wyglądają jakby zostały zrobione z prawdziwego drewna, a

płytki drewnopodobne

Autor: Venus
Źródło: Max-Fliz

liczba dostępnych wzorów bez przerwy się powiększa. Tutaj wiele więcej: .

Ze względu na to, że nadal są to płytki, to kupuje się je przeważnie do pomieszczeń narażonych na większe zabrudzenia i kontakt z wilgocią – to znaczy kuchni, przedpokojów i łazienek.

Uważasz, że niniejszy post jest interesujący? Kliknij ponadto ten ważny tekst (https://www.interdeko.pl/produkty/moskitiery.html) – to niezwykle pomocne źródło informacji na taki temat.

Układa się je dokładnie tak samo, jak płytki klasyczne, taka sama jest także ich codzienna pielęgnacja. Bez żadnego problemu można je myć przy pomocy detergentów, są też odporne na zanieczyszczenia i zarysowania. Niektórzy montują pod podłogą z płytek ogrzewanie podłogowe, wtedy w takim pomieszczeniu robi się faktycznie niezwykle przyjemnie i miło.