Które płytki kupić do łazienki?

Według chińskiej filozofii wystroju i projektowaniu wnętrz, łazienka stanowi kluczowy, kluczowy punkt miejsca zamieszkania. Zasady feng shui w łazience to woda, która ma szczególne znaczenia – warunkuje sukces, zdrowie, karierę, symbolizuje płodność i oczyszczenie. Z tej przyczyny, urządzając w swoim domu łazienkę, warto poznać się z tym zasadami, gdyż niskim nakładem finansowym jesteśmy w stanie w ten sposób stworzyć miejsce wypełnione harmonią i bezpieczeństwem.

Kliknij tutaj

Główna zasada feng shui w łazience mówi o utrzymaniu w pomieszczeniu czystości i ładu. W praktyce oznacza to regularne sprzątanie łazienki jak również usunięcie wszelkich niepotrzebnych przedmiotów. Według feng shui przeróżne akcesoria, a w tym kosmetyki, szczotki, grzebienie, przyrządy elektryczne, takie jak suszarka lub lokówka pozostawione w zauważalnym miejscu krępują przepływ energii, co niekorzystnie oddziałuje na nasze samopoczucie. Następna ważna zasada, którą prosto wprowadzić w bytowanie, to funkcjonalizm.

Zgodnie z feng shui dobrze jest pozbywać się wszystkich zużytych lub zepsutych sprzętów. Przedmioty, które już nie spełniają swojej funkcji, a więc popsute suszarki, puste opakowania po kosmetykachczy też środkach czystości, winniśmy jak najszybciej usunąć z naszej przestrzeni, ich istnienie przypomina nam właśnie o niezałatwionych sprawach bądź przykrych okolicznościach, tym samym oddziałując ujemnie na nasz klimat. Najlepszym miejscem na toaletę jest północna lub tylna część domu, stosunkowo w oddaleniu od centrum a także najlepiej oddalona od pokoju dziennego. Inaczej mówiąc, winno to być pomieszczenie umiejscowione najdalej od miejsc, w których na ogół przebywamy.link do serwisu (sprawdź informacje na stronie)O ile również mamy taką okazję, warto zatroszczyć się o to, aby łazienka znalazła się w innym punkcie niżeli w sąsiedztwie sypialni, oraz kuchni . Jeśli chodzi o kolory w łazience to wedle zasady feng shui powinna być utrzymana w odcieniach pastelowych. Sprzyjający klimat tworzą barwy takie jak, np. jasne odcienie pomarańczy oraz błękitów, beżu, zieleni bądź brązu.

Czy poszukujesz na stronie gaz inergen czegoś wyjątkowo zajmującego? Zapraszamy zatem do kolejnego artykułu. Musisz tylko wejść w ten link.

Przede wszystkim zaleca się, aby przeważały barwy słońca. Kolory w łazience tak ścian, jak i fragmentów powinno się dobierać w zależności od lubionej energii. Każdemu żywiołowi odpowiada bowiem inna paleta kolorystyczna. Barwy poprawnie dobrane do domowników zapewnią im poczucie relaksu i uspokojenia.