Jak znaleźć dobry świecznik na romantyczną kolację przy świecach dla pary?

Mało rzeczy jest bardziej romantycznych aniżeli klasyczna kolacja przy blasku świec. Aby jednak mogła sę ona odbyć wcześniej niezbędna jest odpowiednia organizacja. Przede wszystkim przyda się świecznik, w którym będzie można bezpiecznie umieścić świece i zrobić jeszcze lepsze wrażenie. Opcji wyboru świecznika jest mnóstwo. O czym pamiętać przeglądając kolejne oferty?

świecznik

Autor: Blomus
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/1374/edo__cztery_kwadratowe_swieczniki_na_stalowej_tacy

Na samym początku warto wiedzieć, że świecznik może być dopasowany do typowych, tradycyjnych świeczek albo też tzw. tealightów. Te ostatnie są ostatnimi czasy bardzo chętnie kupowane. Mowa o niedużych, płaskich świeczkach umieszczonych w aluminiowym kółku. Tealighty wyglądają świetnie nawet wówczas, gdy są po prostu rozstawione na stole czy parapecie. Prawdziwego uroku jednak przydaje im tylko trafnie dobrany świecznik. Ponadto, zaletą tealightów jest to, że nie zabrudzą one podłoża podczas spalania.

Wosk nie ścieka wszędzie dokoła. Trzeba jedynie umieścić tealighty w świeczniku, ażeby całość w prezentowała się niezwykle efektownie.Mimo tego jednak możesz także również postawić na klasykę, a więc standardową świecę. Do tego najlepiej pasuje także tradycyjny romantyczny świecznik. W wielu ofertach możesz wybrać świeczniki, które pasują dobrze do prostych świec. Często zawierają tradycyjne motywy, takie jak serca czy amorki.

Jeżeli lubisz lub zaproszona osoba lubi taki styl, świecznik może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeśli natomiast preferujesz raczej modernistyczne stylizacje, świecznik na tealighty wydaje się lepszym rozwiązaniem.Warto pamiętać, że styl, w którym wykonano romantyczny świecznik jest również bardzo istotny. Miej na uwadze, że nie wszysty lubią zbyt często powtarzające się dodatki, jak aniołki i serca. Wówczas warto postawić na coś raczej designerskiego. Co ważne, nawet najnowocześniejsze świeczniki nadal odznaczają się tą niepowtarzalną nutką romantyzmu.

Zaabsorbował Cię opisywany w tym serwisie problem? Jeśli tak, to dodatkowo wejdź na ten link – więcej przeczytasz w linku (https://allintravel.pl/wycieczki_szkolne/zielona-szkola/aktywnie-na-sadecczyznie-2/).