Jak dopasowywać dodatki do strojów?

Dużo osób zwraca uwagę jedynie na stosowny dobór stroju, ignorując kwestię dodatków. Jest to rzeczywiście znaczący błąd, gdyż normalne połączenie ubrań dzięki dodatkom może uzyskać zupełnie innych charakter. Warto wobec tego poświęcić im nieco więcej uwagi, żeby osiągnąć stosowny rezultat.

ubrania

Autor: POMADA FASHION OFFICE
Źródło: POMADA FASHION OFFICE
Przykładowo, planując kupno torby do laptopow dobrze jest zastanowić się nad jej stylistyką – oryginalne torby do laptopów. Gdy zwykle preferuje się styl klasyczny, najlepiej jeśli torba też zostanie w nim utrzymana. Powinna być dyskretna i jednocześnie funkcjonalna. Najczęściej sprawdza się kolor czarny pasujący do wszystkich innych barw. Jednak, kiedy jest się osobą, która lubi nieoczywiste połączenia, wówczas torba może być bardziej oryginalna. Tak samo trzeba postępować jeśli chodzi o torby i saszetki męskie. Mężczyźni również potrzebują miejsca na podstawowe przedmioty takie jak klucze czy portfel. Do stylu eleganckiego doskonale pasują torby, chociażby skórzane, jakie mają formę teczki. Strzałem w dziesiątkę będzie torba czarna lub brązowa. Można na nią przeznaczyć nawet rzeczywiście bardzo wysoką sumę, ponieważ elegancka torba stosownej jakości będzie służyła przez lata. Saszetki to dodatek dla stylizacji sportowych. Zazwyczaj są one noszone na biodrach, ponieważ tym sposobem ich noszenie jest zdecydowanie wygodniejsze.

Planując zakup podróżnej torby i walizki również warto wziąć pod uwagę swój styl (stylistka mody katowice) – link do interesującej strony z torbami i walizkami. Miłośnicy klasyki powinni decydować się na eleganckie walizki w klasycznych kolorach, natomiast torby sportowe to oferta dla osób, które wolą mniej zobowiązujące stylizacje. W takim przypadku też dobrze jest zainwestować w wyroby stosownej jakości. Tanie torby czy walizki po paru podróżach będą zniszczone i nie będą nadawały się do dalszego użytkowania. Z kolei tornistry plecaki i torby szkolne muszą być zdecydowanie bezpieczne oraz wygodne dla ucznia. Kwestie wizualne mają dużo mniejsze znaczenie,

ubrania

Autor: Errea Republic
Źródło: Errea Republic

jednak, gdy uczeń ma konkretne wymagania, trzeba wziąć je pod uwagę.

W czasie kupowania akcesoriów często można wpaść w pułapkę wybierania dużej ilości tanich artykułów. Jest to oczywiście błąd, chociaż oczywiście nawet przedmioty w atrakcyjnych cenach mogą odznaczać się wysoką jakością. Należy stawiać na cenione produkty, nawet jeśli ich cena jest wysoka.