Jak najlepiej zorganizować wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych?

Chociaż pewnie szczególnie kobiety w wielu przypadkach
mawiają, że świętowanie swoich urodzin jest bez sensu, to ja osobiście myślę, iż zwłaszcza dzieci powinni mieć niezwykłe urodziny. Przecież najpiękniejsze wspomnienia ze swojego dzieciństwa to akurat w moim przypadku właśnie imprezy urodzinowe. Jak zatem sprawić, że to właśnie nasze dziecko powie, iż ich impreza urodzinowa jest najwspanialsza na kuli ziemskiej? Bardzo chętnie mogę poradzić trochę dla rodziców, przecież posiadam w temacie organizacji przyjęć urodzinowych niemałe doświadczenie.

urodziny dla dzieci

Autor: eyeliam
Źródło: http://www.flickr.com
Moim skromnym zdaniem niezwykły jest klaun. Czyli jeżeli szukasz w tym momencie niezwykłego pomysłu, to może zastanów się czy zaproszenie fajnego klauna nie jest dobrym pomysłem. Osobiście zostałem zaproszony – naturalnie z synem, na takie urodziny (zobacz również oryginalny – magnes na lodówkę z nadrukiem pasujący na urodziny) na których był także klaun. Wspaniały facet, spowodował, że autentycznie wszyscy mieli wiele powodów do uśmiechu. A jeszcze na dodatek klaun w wielu przypadkach ma niemal zdolności terapeutyczne. Przecież śmiech to zdrowie.

Trzeba również napisać o różnego rodzaju zabawach, przykładowo zjeżdżalni. W największych aglomeracjach miejskich działają wszelkiej maści agencje rozrywkowe, które posiadają w swojej ofercie także urodziny dla dzieci Inca Play. W tym przypadku mówimy o większej imprezce. To spory koszt, wiadomo, usługi zasadniczo nie należą do tanich, lecz i tak na spokojnie można pozwolić sobie na takowe przyjęcie. Można śmiało powiedzieć, że to będzie niesamowita scenografia (look sprawdź tu), którą dzieciaki będą wspominać długo. Możliwe, że do końca swojego życia!

urodziny dziecka

Autor: eyeliam
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli w grę wchodzi szukanie prezentu, świetnym posunięciem jest chociażby kupno zabawki edukacyjnej. Takowa zabawka to w sumie dwa w jednym – czyli przednio bawi, no jak to zabawka, lecz także pozytywnie oddziałuje na na naszą pociechę – na jej mózg, zdolności poznawcze, etc. Wcale nie przesadzam: takie zabawki mają dużo zalet, mocno się dziwię, iż często rodzice nie patrzą na ten aspekt. A potem narzekamy, że nasze dziecko nie osiąga zadowalających wyników w szkole.