Dla nowego domu

Zakup pierwszego mieszkania to doniosły moment w życiu każdej osoby. Tę uroczystość warto adekwatnie uczcić i zaprosić znajomych na parapetówkę. Tradycyjnie takie zabawy urządza się przed umeblowaniem mieszkania, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni umeblowanego domu. Jest to doskonała sytuacja do zaprezentowania go. Drobne prezenty na parapetówkę są ciepło widziane. Aby trafić z prezentem w upodobania świeżo upieczonych właścicieli, trzeba z uwagą przysłuchiwać się historiom z przebiegu wystrajania kwatery.

Autor: Dekoral

Jeżeli zdarzy się, że udamy się na spotkanie do jeszcze niewystrojonego mieszkania, dobrym prezentem może być zafundowanie lokatorom wizyty zawodowego dekoratora. Natomiast jeśli impreza urządzana jest w kompletnie urządzonym mieszkaniu, koniecznym jest pomyśleć nad prezentem, tak by trafić w gusta właścicieli. Dlatego też koniecznym jest jedynie zapytać się jakich elementów nie posiadają i czego mogliby potrzebować. Upominkiem może okazać się coś co lokatorzy potrzebują, tym niemniej zrezygnowali chwilowo z nabycia. W takim przypadku świetną ideą będzie kupno prezentu wespół pozostałymi uczestnikami parapetówki. Niezłą ideą jest sprzęt pomocny w gospodarstwie domowym np. robot kuchenny, sokowirówka albo mikrofalówka. Jeśli liczba gości jest mała, a budżet skromniejszy opcją jest sprezentować ekskluzywny serwis do herbaty lub zastawę sztućców.

Wariantem jest również zdecydować się na dwa podarki, przeznaczone dla właściciela i właścicielki. Dla niego dopasowanym upominkiem będzie zestaw majsterkowicza, który bez wątpienia się przyda w trakcie prac dostosowawczych nieruchomości. Dla kobiety ciekawa i przydatna może stać się książka kucharska, która z pewnością będzie podstawą do kreacji nowych i smacznych potraw.

Inspirującym podarkiem mogą okazać się elementy wystroju mieszkania. Zanim do tego dojdzie trzeba ustalić, jak jest lub będzie urządzone mieszkanie, tak by zakupy pasowały do wystroju. Poręcznym podarunkiem może być talon rabatowy. Takie kupony można nabyć w salonach z elementami dekoracji wnętrz.

Kiedy chcemy zaskoczyć właścicieli, niezły pomysł to zdecydować się na śmieszne prezenty, które rozruszają zebranych na uroczystości.

O sprawach dotyczących różnych tematyk dowiedzieć się możemy z internetu. Wówczas wystarczy przeczytać artykuł o opisywanym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły.

Takie śmieszne gadżety na zabawę stanowią interesujący pomysł na uczczenie zakupionego lokum. Szeroki wybór takich podarków dostępny jest w w sieci – np. gry planszowe dla dorosłych, które rozśmieszą zgromadzonych, szkło (lacobel warszawa) do drinków z różnego rodzaju rysunkami, kufel na piwo w kształcie piwa, czy śmieszny zestaw solniczki i pieprzniczki. Idei i inspiracji znajdziemy tysiące – lionello sklep internetowy.

.

Szukając pomysłu na okolicznościowy upominek, trzeba pamiętać, aby mimochodem nie przystrajać domu gospodarzom według osobistego uznania – leifheit sklep internetowy. Odpowiednio wybrany podarunek nigdy nie będzie schowany do szuflady, a mieszkańcy będą mieli z niego radość i pamiątkę na dłużej.