Archiwum: golenie

golenie

Kosmetyki do męskiej pielęgnacji

Brytyjska marka kosmetyków Men-u od lat przyczynia się do powiększania świadomości panów w kwestii codziennej pielęgnacji. Olbrzymia w tym zasługa specyfiki poszczególnych kosmetyków Men-u, które perfekcyjnie wpasowują się w dzisiejszy styl życia preferowany przez dzisiejszych mężczyzn. Artykuły Men-u oferują coś więcej aniżeli klasyczną pielęgnację, zapewniają więcej korzyści niż reszta kosmetyków, bowiem charakteryzuje je pionierska receptura. Powodem, dla którego marka Men-u tak skutecznie przekonuje coraz większą ilość mężczyzn do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej nowoczesność, zapewnienie nowoczesnych korzyści oraz fakt, że artykuły Men-u są unikalne na rynku oraz faktycznie robią różnicę.

(więcej…)

Nowoczesny mężczyzna może golić się sięgając po tradycyjne metody

Klasyczne golenie na mokro z wykorzystaniem maszynki na żyletkę lub przy pomocy brzytwy długo było zapomniane. Wyraźna większość współczesnych mężczyzn preferuje golenie masowo produkowanymi maszynkami , które mają mają charakter jednorazowy lub maszynkami , które do działania potrzebują prądu. Wraz jednak z nastaniem stylu vintage powraca wśród mężczyzn moda na znane naszym dziadkom golenie. Golenie jednorazową maszynką wymaga zastosowania kremu bądź żelu do golenia.

(więcej…)

Jak zmieniał się sprzęt służący do golenia w ciągu ostatnich lat, dlaczego powinno się wrócić do tradycyjnych technik

Elegancki facet to facet bez zarostu, to jedna z podstawowych zasad która dotyczy właściwego wyglądu. Obecnie, w epoce wieloostrzowych maszynek i golarek elektrycznych raczej nie będzie żadnego problemu. Producenci sprzętu co rusz dodają kolejne ostrza do maszynek, pianki do golenia niemalże same wyskakują z pojemników, a jeśli ktoś zdecyduje się załatwić wszystko bez cięcia, to będzie miał do dyspozycji wiele urządzeń elektrycznych.

(więcej…)

Golenie brody. Jak prawidłowo to robić?

Jak mówimy o dbaniu o swój wygląd zdaje się, że panowie nie poświęcają takiemu tematowi nazbyt wiele uwagi. Jednak ten kto chciałby posiadać nieskazitelną cerę idealnie gładką ma pojęcie ile wysiłku potrzeba włożyć w to by tak wyglądać. Golenie to temat, który wymaga cierpliwości i dojścia do pewnej wprawy. Jak zatem powinno się to wykonywać poprawnie by osiągnąć pożądane rezultaty? Z początku golenie nie jest łatwe. Jest to coś czego trzeba się nauczyć, a przede wszystkim nauczyć jak robić to dobrze.

(więcej…)

Zalecane kremy, olejki oraz akcesoria i preparaty do golenia dla mężczyzn

Golenie to czynność, jaka wymaga niemało wprawy i ostrożności. W toku golenia korzystamy też z koniecznych akcesoriów, jakie sprawiają, że golenie jest łatwiejsze i szybsze. Między innymi używamy różnych kremów lub olejków do golenia. Ich zadaniem jest nie tylko ułatwienie golenia, ale też pielęgnowanie skóry i zapobieganie podrażnieniom. Podrażnienia po goleniu zdołają występować niezwykle często, toteż warto stosować należyte kosmetyki do golenia, które je złagodzą.

(więcej…)