Funkcjonalne gadżety przydatne w domu oraz w podróży

Domowe sprzęty nie muszą być monotonne, a przydatność i design to naprawdę dobrana para. Czasami nawet małe jak też zupełnie niepozorne akcesoria mogą być prawdziwą ozdobą domu, a większość z nich jest tak pomysłowa oraz uniwersalna, iż doprawdy trudno nie docenić ich konstruktorów. Najnowocześniejsze materiały, niebanalne wzory jak też przepiękne barwy to ich znaki rozpoznawcze.

przeczytaj więcej na stronie www

Autor: Wesco
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Takie artykuły jak korki do zlewu, korkociągi w kształcie ludzkiej figury czy choćby wyciskarka do cytrusów o wyglądzie statku kosmicznego są już nie wyłącznie ikonami designu użytkowego, lecz też elementami popkultury. Oczywiście, w obecnych czasach asortyment ciekawych akcesoriów do użytku w domu bądź podróży jest olbrzymi, dobrze jest jednak zainspirować się przed kupnem i przyrównać propozycje kilku wytwórców. Podobne gadżety to efektowne pomysły na upominki dla bliskich. A także dla siebie, jeżeli kręcą was najnowocześniejsze materiały, niebanalne propozycje i piękno niewielkich rozmiarów.

Neoprenowe pojemniki na pożywienie oraz napoje. Bezsprzeczny przebój! Nadzwyczajne lunch-boxy zatrzymują świeżość przepysznej sałatki czy kanapek, z kolei zasobniki na piwo czy nawet niemowlęce flaszki powodują, że to, co ma być zimne, jest zimne, zaś trunki ciepłe utrzymują ciepło do 4 godzin. Co więcej neopren jest giętki więc miękko otula szklane butelki, zapobiegając ich strzaskaniu. Organizer na dokumenty, torby na notebooka, torebka na sprawunki. Cudownie kolorowe, wytrzymałe, należycie dopasowane.

W łazience

Autor: ROGALA
Źródło: ROGALA

Składane kapcie! To nie żart. Neopren jest tak giętki a także funkcjonalny (bezproblemowy do prania, lekki), iż rewelacyjnie nadaje się jako materiał na kapcie. Składane w specjalny sposób, higieniczne obuwie przyda się w domu oraz na wyjeździe. Po złożeniu są istotnie malutkie!

zatyczki do uszu do spania – w formie żab, w najróżniejszych kolorach. Bardzo przydatne zarówno w mieszkaniu jak i w czasie wyjazdów. Organizer łazienkowy – to super praktyczna alternatywa dla metalowych koszyków na kosmetyki, które wieszamy pod natryskiem.

Czy zszokował Cię prezentowany tekst? Aby zgłębić zagadnienie wejdź tutaj oraz poznaj więcej szczegółów (https://skleposwietlenie.pl/1987-kinkiety-dla-dzieci) – z pewnością będą dla Ciebie zadziwiająco ciekawe.

Wykonany z tworzywa, nie wymaga montażu (wiesza się go po prostu na baterii prysznicowej), nie zardzewieje, nie pleśnieje, a co najistotniejsze, utrzymuje kosmetyki w miejscu i za każdym razem widać, jaką tubę wyciągamy.