Fototapety ilustrujące miasto

Aranżacja wnętrz jest formą sztuki, która czerpie inspirację z otaczającej nas rzeczywistości. Natchnieniem mogą być zarówno natura jak i wdzięk wielkomiejskiego pejzażu. Miasta inspirują do wyboru wykończeń z kamienia i stali albo dla mniej zdecydowanych do zamówienia fototapety z widokiem miasta.

Fototapety perspektywiczne, przykłady grafik na fototapetę

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Polska jak i również światowa architektura jest coraz ładniejsza. Różnobarwne elewacje wykończone, stalą lub kamieniem wspaniale komponują się z otaczającą zielenią, ciągnącą się wzdłuż współczesnych uliczek i staromiejskich parków.

folie ochronne

Autor: Wastfoll

Z kolei po zmroku miasto zaczyna lśnić tysiącem świateł. Przede wszystkim w przypadku nowoczesnych wielkich aglomeracji taki krajobraz nieraz zapiera dech w piersiach. Takie wielkomiejskie pejzaże mogą stanowić doskonałą inspirację do aranżacji wnętrz. Fototapeta miasto ukazująca cudowną wielkomiejską architekturę ujętą nocą lub dniem, jest doskonałym pomysłem dekoracji domowych ścian.

Tego typu wielkoformatowe grafiki, prezentują miasta zarówno w perspektywicznych jak i panoramicznych ujęciach.

Myślisz, że masz wątpliwości? (https://deluxm.pl/realizacje/realizacja-sufitu-z-nadrukiem-fotograficznym-w-okolicach-warszawy/) Zatem pragniemy poinformować Cię, że w każdej chwili możesz się z nami kontaktować. Z chęcią zareagujemy na każdą ocenę.

Fototapety ilustrujące sznur typowych dla Nowego Jorku żółtych taxi czy widok ślicznie rozświetlonych w nocy wieżowców, mogą stanowić idealną propozycję do dekoracji nowocześnie zaaranżowanego salonu lub sypialni.

Dużą sławą cieszą się fototapety miast utrzymane w wersji jednobarwnej lub dwukolorowej. Wyraźny kolor, odznaczający się na tle powściągliwego otoczenia, sprawia poczucie trójwymiarowości. Decydując się na tegotypu fototapetę, należy pamiętać, że winna ona harmonizować z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.

Źródło: http://demur.pl/