Archiwum: element

element

Figurki wykonane z ceramiki: godny uwagi pomysł na dekorację we wnętrzach

Od określonego czasu ceramika jest popularna w nowoczesnych wnętrzach. Już nasze babcie były nią zauroczone, a my same też mamy sporo przedmiotów zrobionych właśnie z ceramiki. Dlaczego właściwie figurki ceramiczne cieszą się aż tak ogromnym zainteresowaniem? Tak naprawdę są one wykonane w bardzo precyzyjny sposób, dzięki temu pięknie się prezentują pomimo upływu lat Tak więc jeśli ktoś planuje remontować salon i szuka dla siebie pięknych przedmiotów do takiego właśnie wnętrza powinien zdecydować się właśnie na ceramikę.

(więcej…)

Dekorujemy nasze mieszkanie

Aranżowanie wnętrz to dzisiaj bardzo popularny temat. Dzisiaj już dużo Polaków śledzi najnowsze kierunki w projektowaniu oraz przemyśle meblarskim. Wydawanych jest mnóstwo interesujących czasopism, które mają rzesze oddanych czytelników. Produkowane są także cykle telewizyjne na o dekoratorstwie, które mają olbrzymią oglądalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze otoczenie ma olbrzymi wpływ na każdy obszar naszej działalności. Wnętrza, gdzie spędzamy czas, powinny zostać w odpowiedni sposób zaaranżowane. Znamy to przecież doskonale z autopsji, że nie umiemy się wystarczająco skupić w pokoju, gdzie panuje bałagan. Taka sama reguła dotyczy miejsc, w których mamy zamiar odpoczywać

(więcej…)

Urządzamy salon w angielskim stylu

Styl angielski to elegancja i szyk wymieszane z finezją oraz dobrym smakiem. Klasyczny, angielski styl w nowoczesnym wydaniu oznacza elegancję przełamaną unikalnymi dekoracjami. Świetnie nadaje się do domów przestrzennych, w głównej mierze salonów. Aby stworzyć salon w angielskim stylu, koniecznie powinniśmy wiedzieć o kilku niezwykle ważnych elementach wyposażenia wnętrza.

(więcej…)