Eleganckie elementy aranżacji wnętrz na każdą kieszeń.

Gdy wykończymy już nasze urocze mieszkanie przychodzi czas na jego dekorowanie. Gdy nie jesteśmy przekonani co do własnych możliwości aranżowania wnętrz, możemy zasięgnąć porady popularnych blogerów, przejrzeć foldery sklepów z dekoracjami albo wynająć kogoś, kto podpowie nam, co będzie pasowało do naszych wnętrz i pojedzie razem z nami na zakupy (albo załatwi je za nas).

odwiedź sklep z lampami

Autor: Technolux
Źródło: Technolux
We wnętrzach dużych, które potrzebują elementów lekkich, dobrze wyglądać będą duże rośliny. Nie tylko oczyszczą powietrze w pomieszczeniu, ale też rozświetlą je. Wielkie kwiaty w doniczkach pasujących kolorystycznie do pomieszczenia i innych doniczek można ustawić na podstawkach na kołach – pomysł i praktyczny, i wygodny, ponieważ kwiat może zostać przestawiona w kilka sekund. Doskonałą ozdobą pomieszczenia może być lampa. Jeśli mamy tyle wolnego miejsca, postawmy lampę stojącą. Jeżeli pomieszczenie jest skromnie urządzone, postawmy na mocny akcent wiszący, jakim z pewnością będą lampy Foscarini albo kryształowy żyrandol.

Aby utrzymać porządek, lecz równocześnie nie stwarzać pozoru mieszkania, w którym nikt nie mieszka, umieśćmy w okolicy stolika kawowego atrakcyjnie wyglądające kosze (odnośnik do serwisu) na gazety. Obecnie możemy wybierać między odwieczną wikliną, rattanem, koszami materiałowymi lub koszami z plastiku. Niecodzienne kształty lub kolory pozwolą wybrać piękny koszyk pasujący niemal do każdego pomieszczenia. Jako kosze na gazety można użyć także… pufy czy niskie drabinki – sprawdź ofertę koszy na gazety.

To propozycje dość niecodzienne, lecz na pewno wpiszą się w nowoczesne wnętrza. Jeżeli nasze ściany są puste, powieśmy na nich to, co będzie się ładnie komponowało z całym pokojem. Na ścianach ładnie wyglądają zegary i obrazy i zdjęcia w ramach, ale w ostatnim czasie modne stały się także nalepki na ściany (modne teksty, grafiki) i fototapety.

Zegarek czy kilka obrazów łatwo jest przenieść w inne miejsce, gdy nam się opatrzą, z fototapetą jest trochę gorzej, więc należy głęboko przemyśleć jej zakup – kolory, wielkość i miejsce. Czy to lampy Foscarini, czy naklejki na ściany – wybierzmy takie dekoracje, jakie będą bliskie charakterowi naszego mieszkania i idealnie wpiszą się we współczesne trendy.