Archiwum: dziewczynki

dziewczynki

Niezapomniany dzień dla każdego dziecka

Tak jak dla dorosłej kobiety doniosłym zdarzeniem jest ślub, tak dla małej dziewczynki takie samo znaczenie ma uroczystość Komunii Świętej. Oprócz całego wymiaru duchowego, to też duża uroczystość, którą, tak samo jak przyjęcie weselne, trzeba zaplanować w każdych detalach. Przygotowania rozpoczynają się kilka miesięcy wcześniej. Często rodzice decydują się na to, by komunia odbyła się w restauracji. Restauracja to idealny pomysł dla zabieganych matek, które nie mają kiedy przygotować uroczystego obiadu.

(więcej…)

Bal karnawałowy okaże się wspaniałą rozrywką dla twoich pociech, zrób wszystko, aby miały ładne oraz oryginalne przebrania

Czas karnawału łączy się z licznymi zabawami i balami. Uczestniczą w nich nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci. Zabawy karnawałowe odbywają się w placówkach edukacyjnych, przedszkolach, jak też w ośrodkach kulturalnych. Niektóre z nich zobowiązuje do przyszykowania albo kupna przebrania. Warto postarać się, żeby kostium był ciekawy, gdyż sprawi to zadowolenie dziecku.

(więcej…)