Archiwum: drzwi

drzwi

Wskazówki dotyczące światła w mieszkaniu – co kupić aby czuć się komfortowo?

Niemal każdy, kto przynajmniej raz zajmował się urządzaniem nowego mieszkania wie świetni, iż nie jest to wcale taka łatwa kwestia jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Urządzenie mieszkania z pewnością wymaga wielkiej ilości wolnego czasu, mnóstwa świetnych pomysłów i dużej ilości pieniędzy. O ile bez dwóch pierwszych czynników można się obejść i zwyczajnie zlecić zaprojektowanie domu dekoratorowi wnętrz, o tyle bez sporej ilości gotówki praktycznie ani rusz. Oczywiście korzystanie z usług projektanta wnętrz również jest kosztowne, dlatego na pewno korzystniej jest wykończyć dom samemu.

(więcej…)

Wiele kategorii drzwi wewnętrznych

Może się wydawać, że urządzenie mieszkania nie jest wyzwaniem trudnym. W praktyce jednak nierzadko okazuje się, że nawet najdrobniejsze szczegóły, takie jak dobór odpowiednich drzwi, może nastręczyć sporo trudności. Jeszcze jakiś czas temu wybór w tym względzie był dość mocno ograniczony, a Polacy musieli wybierać takie artykuły, które aktualnie zalegały na sklepowych półkach.

(więcej…)

Dobierz najlepsze drzwi wejściowe

Wybór właściwych drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji jakie musimy podjąć przy wykańczaniu nowego domu. Mają one znaczenie nie tylko dekoracyjne i praktyczne, ale nade wszystko powinny zagwarantować nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego dobrze jest poświęcić chwile i zapoznać się z najważniejszymi cechami drzwi zewnętrznych oraz dostępną w sklepach ofertą.

(więcej…)

Inne spojrzenie na wejście do domowych pomieszczeń, czyli praktycznie wszystkie zalety i wady drzwi przesuwnych.

Odpowiednie zaplanowanie mieszkania pozwoli na praktyczne i efektywne wykorzystanie domowej powierzchni. Lecz tak zdawałoby się prozaiczny element, jakim są drzwi wewnętrzne zrobić można w taki sposób, żeby znacznie polepszyć użyteczność pomieszczenia. Tradycyjne drzwi potrzebują odpowiedniego miejsca na to, aby można je było swobodnie otworzyć. W większych pomieszczeniach nie powinno być z tym większego kłopotu, jednak jeżeli miejsca będzie mniej, to można pomyśleć nad nietypowym pomysłem.
(więcej…)

Jak poradzić sobie z budowaniem domu

Z powodu coraz znaczniejszego popytu na mieszkania coraz wyraźniejsze jest zwiększające się zapotrzebowanie na domy, zwłaszcza te stawiane własnoręcznie. Zdecydowanie jednak budowanie domu to inwestycja, do jakiej trzeba dobrze się przygotować. W czasie budowania mieszkania należy zadbać o niezwykle dużą liczbę problemów związanych z zakupem konkretnych materiałów budowlanych, takich jak przykładowo cegła we wnętrzach.

(więcej…)

MONTUJEMY IDEALNĄ POMIESZCZENIE SANITARNE W STOLICY DOLNEGO ŚLĄSKA

Dziś, gdy brakuje nam czasu na wszystko rzadziej korzystamy z wanny, o wiele częściej nasz wybór pod prysznic, bo szybciej i wygodniej. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej kabiny prysznicowej do naszej łazienki. W sklepach jest wiele kabin, są kwadratowe, w kształcie walca, ze szklanymi drzwiami i z drzwiami z plastiku, wybór zależy od tego, co jest w naszym guście. Kabiny prysznicowe to produkt, który jest kupowany niezmiernie często. Ostatnimi czasy ludzi, kiedy robią remont łazienki decydują się na kabinę prysznicową zamiast typową wannę.

(więcej…)

Nie bój się współczesnego designu

Nowoczesny, surowy design robi się coraz modniejszy. Już nie tylko w wielkich budynkach korporacji, ale także w zwyczajnych mieszkaniach wykorzystuje się do wykańczania wnętrz materiały takie jak metal czy szkło. Nikogo nie dziwią już proste betonowe konstrukcje we wnętrzach, szczególnie gdy są to mieszkania typu loft, do których idealnie pasuje taki industrialny styl wystroju. Również typowe mieszkanie w bloku da się diametralnie zmienić korzystając z tego rodzaju rozwiązań.

(więcej…)