Archiwum: drobiazgi

drobiazgi

Aranżacje, sugestie, idee, czyli jak urządzić wymarzony i funkcjonalny pokój dla dziecka.

Są w naszym życiu sytuacje, kiedy w rodzinie pojawia się nowy człowiek, bądź dzieci dorastają i chcą mieć wyśniony swój miejsce. Większość z nas inaczej wyobraża sobie pokój, w którym będzie spędzała czas nasza pociecha. Jednakże jeśli nie masz inspiracji, warto czasem poszukać praktycznych świeżości, które mogą być świetnym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

(więcej…)

Śmieszne drobiazgi i gadżety czyli w jakim miejscu znaleźć ciekawy, niebanalny upominek na różne ważne okazje

W wielu przypadkach jest konieczność zakupu jakiegoś niewielkiego lecz oryginalnego upominku. Nie zawsze musi on być użyteczny i praktyczny, ale śmieszny oczywiście tak. A i okazji na dawanie tego typu drobiazgów jest wiele, bo i doskonale będą się sprawdzać przy rozmaitych urodzinach, szczególnie wśród młodych osób, i przy wieczorach panieńskich i kawalerskich. (więcej…)

Jak otrzymać ładne, nietuzinkowe i wygodne mieszkanie

Dom to jedno z najistotniejszych miejsc w życiu każdego człowieka. To w nim spędza się zdecydowanie najwięcej czasu ze wszelakich kolejnych potencjalnych budynków. Dlatego też należy zadbać, by mieszkanie w nim wiązało się z dużą przyjemnością oraz wygodą. W takim zamiaru cenna jest znaczna funkcjonalność , jak również dobre wyczucie piękna – jest bardzo ważne, by tak istotne miejsce cieszyło oko właścicieli , a także zapraszanych gości.

(więcej…)