Dowiedziałeś się o urodzinach szefa? Wręcz mu prezent, a na pewno zostaniesz doceniony

Kupowanie prezentów to niebywała sztuka, szczególnie jeśli chodzi o upominek dla szefa. W tym przypadku musimy się rzeczywiście postarać, by nie zrobić żadnego nietaktu oraz podarować coś ciekawego. Jeżeli nie możesz niczego wymyślić, musisz poznać parę dobrych propozycji, z których na pewno wybierzesz coś należytego.

Na początku zacznijmy od niedużych upominków. Praktycznie każdy z nas, a tym bardziej właściciel jakiejś firmy, czyli nasz szef, ma samochód, więc pomyłką nie będą gadżety do samochodu, których przykłady prezentuje . Co to może być? Począwszy od drobiazgów, na przykład breloczka do kluczy czy zestawu kosmetyków do czyszczenia pojazdu, po wszelkiego rodzaju sprzęty, między innymi radio albo dobre głośniki, ale tutaj już raczej będziemy zmuszeni zrzucić się z innymi, gdyż takie drogie prezenty niekoniecznie mogą zostać właściwie odebrane.

kliknij tutaj

Autor: Daniel70mi
Źródło: http://www.flickr.com

Drogie podarunki kupujmy też jedynie wtedy, jeśli jesteśmy pewni, iż będą podobać się obdarowywanej osobie, aby niepotrzebnie nie roztrwonić pieniędzy. Poza gadżetami do samochodu sprawdzają się także różnego rodzaju alkohole, na przykład koniak lub whisky. Gorzej, gdy szef nie pije, a my o tym nie wiemy, wtedy możemy popełnić gafę. Zatem może lepiej jest poszukać innych pomysłów i wybrać karnety na wydarzenia sportowe, koncerty lub ekstremalne doświadczenia, na przykład przelot szybowcem. Taki podarunek niewątpliwie będzie górować nad wszystkimi innymi, a twój szef będzie przyjemnie zaskoczony.

Ponadto można zastanowić się nad gadżetami do biura, np. mini golfem, w którego będzie mógł zagrać we własnym gabinecie. To świetny sposób na odstresowanie się, szczególnie po ważnym spotkaniu, które nie zawsze idzie wedle planu. Dobrym pomysłem są również zegary na ścianę czy stylowe długopisy, jakie zawsze się przydają, bez względu na to, ile byśmy ich nie kupili. To prezenty, jakie nie trafią do kosza, ale będą z chęcią wykorzystane.

Prezenty dla szefa nie muszą sprawić ci żadnego problemu. Wystarczy, iż będziesz mieć na względzie wskazane propozycje, a szybko wyszukasz coś, co z pewnością przypadnie mu do gustu.

Nasz link do www księgowość e-commerce zdziwi Cię bardzo optymistycznie. Wyszukasz tam ogrom drobiazgowych wiadomości. Więc nie zwlekaj i klikaj!

Jeżeli będziesz mieć dylemat, pomyśl czy sam ucieszyłbyś się z wybranej niespodzianki, a decyzja będzie łatwiejsza.