Archiwum: dekorator wnętrz

dekorator wnętrz

Meble w pokoiku dla małego dziecka, czyli jak ważny jest pokoik dla małego człowieka

Przemyślanie wykończony pokoik dla małych dzieci to świetny sposób na usprawnienie jego rozwoju. W atmosferze bajkowych ścian, do których przystawione są podręczne meble dla dzieci, a wokół pełno preferowanych zabawek – w takim układzie nasza pociecha będzie czuć się swobodnie, a co najważniejsze – bezpiecznie.

(więcej…)

Filozofia projektowania mieszkań. Zmieniło się nasze podejście do projektowania wnętrz, mamy lepsze możliwości w tym zakresie. Ale czy wszyscy z tego korzystają

Dawniej, kiedy nie żyliśmy w świecie tak wielu, jak obecnie, możliwości nikt nie myślał za bardzo o wyglądzie swojego mieszkania, przynajmniej nie tak, jak obecnie. Wiadomo, że mieszkania były porządne i zadbane, problem z nim był jednakże taki, że nie oferowało nic dodatkowego, bo były takie same jak wszystkie inne mieszkania. No cóż, nie było wyboru, więc nie było nawet tego typu opcji. Jedynie nieliczni mogli sobie na to pozwolić. A jak to wygląda w dzisiejszych czasach?

(więcej…)

Nowoczesne i stylowe wnętrza dzięki profesjonalnej aranżacji wnętrz

Ile razy oglądałeś katalogi z nowomodnymi, szykownymi aranżacjami wnętrz oraz myślałeś sobie, iż pragnąłbyś, żeby Twoje mieszkanie także tak wyglądało? Poniektóre aranżacje wnętrz są naprawdę wyjątkowe i zapierają dech w piersiach, nic więc dziwnego, że sporo ludzi także potrzebowałoby mieć w swoim domu elegancką, stylową i nowoczesną aranżacje.

(więcej…)