Czym się okryć żeby pozostać sobą

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
W sezonie wiosna 2013 sklep top secret postawił na elegancję z pieprzem. Jeśli szukamy klasycznych strojów w nieco świeższym wydaniu, płaszcze top secret są dobrym wyborem. Jak samo logo firmy sugeruje, sugerowane stylizacje są zdecydowanie do zadań specjalnych. Płaszcz nie musi być pospolity, a tutejsi kreatorzy nie idą na łatwiznę projektując kilka bliźniaczych krojów. Każdy egzemplarz nawiązuje do innego trendu, co pozwala dobrać płaszcz według swoich upodobań i potrzeb. W aktualnej kolekcji znajdziemy błyszczący granat, biały płaszcz wycięty rodem z lat sześćdziesiątych, w grzecznych odcieniach beżu – typowy trencz z interesującym półokrągłym kołnierzem oraz gładki, zasuwany na zamek płaszcz z najbardziej pożądanym w tym roku geometrycznym nawiązaniem.

Dla odważniejszych sklep (zobacz sklep z oryginalnymi butami) top secret proponuje krwistoczerwony płaszcz, który dzięki wiązaniu w pasie podkreśla sylwetkę, nie tracąc przy tym formalnego wydźwięku poprzez wykorzystanie gładkich cięć.

Wręczamy Ci darmowe wejście (https://www.zeccoro.pl/pl/p/Zloty-naszyjnik-celebrytka-potrojna-azurowa/584) do następnych niebywale atrakcyjnych postów, które są na odrębnej stronie. Należy jedynie kliknąć w poniższy link.

Gdy poszukujemy uniwersalnej elegancji, na pewno przykuje nasze spojrzenie szary płaszcz zdobiony srebrzystą nitką. Czarne lamówki dodają mu unikalnego charakteru, dzięki czemu świetnie nadaje się zarazem w sytuacjach biznesowych, jak też w bardziej swobodnych zestawieniach.

W mniej formalnej wersji płaszcze top secret spotkamy także w ofercie młodzieżowej gałęzi marki, o nazwie troll. Tutaj już króluje całkowita dowolność. Tradycyjne płaszcze mundurowe, pagony połączone z kobiecymi liniami, młodzieżowe nadruki, modele krótkie i dłuższe w przeróżnych barwach. Kluczem jest jednak to, że mimo tego, że głównym odbiorcą marki są osoby dwudziestokilkuletnie, nie obowiązuje w żadnym razie ograniczenie wiekowe. Podstawą jest to, aby w płaszczu komfortowo się czuć i jeżeli wolimy bardziej niestandardowe modele, to właśnie tego należy się trzymać.Dominujący trend w obecnym sezonie praktycznie zmusza do odrobiny szaleństwa.

Płaszcz bez wątpienia buduje wizerunek, zatem dobrze dobrany do sylwetki i odzwierciedlający nasz temperament, będzie kwintesencją całej stylizacji w okolicznościach prywatnych, jak też formalnych.