Czerń oraz złoto – połączenie barokowe na każdy dzień

Pomieszanie kolorów: złoty z czarnym to wielki hit w teraźniejszym jak i zbliżającym się sezonie. I można stwierdzić, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja znanej marki Dolce & Gabbana, która w wybitnie królewski sposób połączyła ze sobą dwa typy kolorów.

Nie przerażajmy się tym wstępem. Średnia krajowa stanowczo dowodzi, że w znacznej większości nie stać nas na luksusy w postaci zakupów u najbardziej znanych projektantów. Nie ma się jednak czym przejmować albowiem sklepy o uśrednionych cenach, jak np. sklep h&m, doskonale odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Czarno-złote sukienki w barokowym stylu to naprawdę doskonałe rozwiązanie na sylwestra, karnawał czy sobotnią imprezę. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia często zrobione są z błyszczących cekinów. Sklepy mają w swojej ofercie różne długości oferowanych sukienek. Sukienki h&m najczęściej są dosyć krótkie, ich długość rzadko sięga kolan. Zatem jeżeli mamy chęć zaopatrzyć się w coś dłuższego będziemy zmuszeni poszukać gdzieś indziej.

Jeżeli sądzisz, że chcesz znaleźć podobne posty, to zobacz wskazówki z www (https://e-militaria.pl/akcesoria-516) – to nieco inny punkt widzenia, ale także jest godny polecenia.

W takim wypadku extra rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą długich sukien. Długie sukienki często wykonane są już ze znacznie lepszych materiałów i nadają się na specjalne wyjścia. Ich wygląd bowiem jest znacznie bardziej balowy niż wygląd krótkich sukienek.

Jeśli jednak nie chcemy kupować sukienki lub nasze wyjście nie jest uroczyste, a mimo tego chciałybyśmy nadać naszemu ubiorowi eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując połączenie złota i czerni, mamy możliwość zamiast tego kupić bluzkę lub spodnie. Bluzki h&m w zestawieniu z poprawnie dobraną spódnicą, idealnie nadają się na mniej uroczyste wyjście, a tym samym zapewnią nam elegancki wygląd. Bluzka ma również taką zaletę, że o znacznie łatwiej jest ją dobrać do naszej figury, niż spodnie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenie jej z dowolnie wybranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki wybierzemy dół oraz jakimi dodatkami w postaci torebek czy butów uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie przeróżne funkcje. Jak wszystkim wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia zakupienia kolejnej rzeczy, jak fakt, iż będziemy w stanie ją wykorzystać na wiele innych sposobów.

Źródło: