Ślub cywilny w Veronie

Jeśli marzy Ci się wyjątkowe wesele, być może powinniście pomyśleć o wzięciu mniej klasycznego ślubu. Dzisiaj polskie prawo daje tak dużo rozwiązań, że z pewnością każdy odszuka coś właściwego dla siebie. Być może fajnym pomysłem będzie przykładowo ślub za granicą.

Takie rozwiązania sprawdzają się między innymi w sytuacji, kiedy państwo młodzi żyją w innym kraju i normalne, że tam właśnie biorą ślub. Jednak wesele za granicą to propozycja nie tylko dla tych, którzy na co dzień żyją w innym kraju – nawet kiedy mieszkasz w Polsce, ale marzy Ci

podróż poślubna

Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

się na przykład ślub we Włoszech, dzisiaj bez kłopotów możesz zrealizować takie marzenia. Jeśli dysponujesz wystarczającą ilością pieniędzy, możliwe jest przewiezienie wszystkich gości do Włoch i zapewnienie im noclegów. Kiedy jednak marzy Ci się wesele w romantycznej, a równocześnie skromnej okolicy, wówczas możecie zdecydować się na potajemny ślub we Włoszech – jedynie w obecności świadków lub najbliższych. Takie rozwiązanie niewątpliwie zaspokoi każdego, kto marzy o pięknym ślubie w klimatycznej okolicy. Takie śluby często są łączone od razu z podróżą poślubną. Kiedy podoba Ci się taki koncept, bez wątpienia dużo wcześniej powinieneś przejrzeć oferty biur podróży. Jeśli wrzucisz w wyszukiwarkę internetową hasło „podróże poślubne w Wenecji”, bez wątpliwości od razu zakochasz się w tym pomyśle. Podróż poślubna spędzona w Wenecji bez wątpienia będzie jednym z najwspanialszych wspomnień w Twoim życiu. Jeżeli chcecie, możesz skorzystać z propozycji biura podroży, jednak niewątpliwie o wiele fajniejszą przygodą będzie organizacja całej podróży osobiście. Jedno jest pewne – pomysł organizacji własnego ślubu za granicą bez wątpliwości jest niezły. Zdecydowanie lepiej jest wydać forsę na podróż (hiperłącze) swoich marzeń niż tylko jednodniową wielką imprezę weselną. Bez wątpliwości warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo może się on okazać trafem w dziesiątkę. Wszystko zawsze zależy przede wszystkim od Waszych oczekiwań.