Co dać na nieodległy ślub w prezencie?

Generalnie na ślubie dajemy gotówkę oraz pachnące kwiaty, chociaż w ostatnich miesiącach rozpowszechnione jest to by zamiast kwiatów przynosić ze sobą interesujące książki, smakołyki albo alkohole. Zwróćmy uwagę, że w bardzo wielu przypadkach mimo wszystko chcemy kupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi wychodzą z tego założenia, iż w sumie prezenty są niepożądane, konkretniejsza jest kasa, ale nie jest powiedziane, że to musi być zawsze obowiązujący standard. A więc: jakie prezenty są wspaniałe jeśli w rachubę wchodzi ślub tych osób, które nie są daleką rodziną?

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com

Może wielce wskazane są niejako sentymentalne upominki? Na przykład przygotowanie najfajniejszych zdjęć, włożenie do eleganckiego albumu może dużo nam dać. Zwróćmy uwagę, że tradycyjne zdjęcia ciągle są fajne. Co prawda w XXI wieku niezbyt często drukuje się zdjęcia, rządzi FB, ale tym bardziej powinno utwierdzić w przekonaniu, iż fotki są urokliwym prezentem. Efekt będzie jeszcze lepszy jeśli zdecydujemy się zamówić grawerowanie zdjęć, ta usługa jest w stanie dać wiele dobrego, to pewnie oczywiste. A może dobrym upominkiem będzie choćby bon do na przykład salonu masażu albo noc w eleganckim hotelu? Tego typu pomysłów prezentowych, odrobinę bardziej materialnych w sumie można podać w tysiącach. Zasadniczo to jest tak, że ciężko o prezent, który będzie 100% niewypałem. No co jak co, lecz zapewne nie jesteśmy nierozważni, pozbawieni taktu, zatem nie damy głupiego prezentu.

Interesujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, wcześniejsza strona też stanowi godne uwagi źródło informacji, które nawiązuje do tej tematyki.

Dobrze, co jeszcze warto podarować parze, która jest naprawdę nam bardzo bliska?


Zapewne jesteśmy odrobinę nietuzinkowymi osobami, przynajmniej właśnie takie mamy mniemanie na swój temat. A więc prawdziwym strzałem w dziesiątkę będzie jakiś oryginalny prezent ślubny, ale naprawdę mocno odróżniający się od innych. Być może przykładowo zamówienie u dobrego rysownika fajnej karykatury biorących ślub wywoła ogromny uśmiech? Mocno możliwe: jeśli w takim razie zainteresowała nas mocno nieprzeciętna karykatura, wystarczy podesłać rysownikowi zdjęcie, a on już będzie orientował się jak zrobić z tego pożytek. I tak najbardziej znaczące jest to, że przynajmniej pamiętaliśmy o młodej parze i życzymy im radosnego życia.